488
سه شنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
1
شاهکار سپاه پاسداران در غرب کشور

سه تیم تروریستی در کمتر از 24 ساعت منهدم شدند

چند روز پیش قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی‌زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی اشنویه در شمال‌غرب کشور خبر داد.

نگاهی به سروده‌های ماندگار زنده یاد حمید سبزواری

سرودهایی که کار خدا بود

امروز 22‌خرداد دومین سالگرد درگذشت زنده‌یاد حمید سبزواری، شاعر سرشناس انقلابی است. شاعری که به جرات می‌توان گفت اکثر سرودهای خاطره‌انگیز دوران انقلاب را سروده است. سرودهایی چون خمینی‌ای‌امام، برخیزید، این پیروزی خجسته‌باد، ای مجاهد و دریغا. سرودهایی که در آغاز خیلی‌ها سراینده آن را نمی‌شناختند ولی به‌سرعت جای خود را در جامعه باز کرد و تبدیل به یکی از خاطره‌های شنیداری انقلاب شد.

نبود اطمینان به دولت برای کنترل نرخ ارز موجب نابسامانی بازار شده است

رکوردشکنی تاریخی سکه

هفته‌هاست، قیمت سکه با شیب ملایمی رو به افزایش است اما در کمتر از دو هفته روزبه‌روز سقف‌های جدیدی را تجربه کرده و بیش از ۴۰۰‌هزار تومان گران‌ شده است.

آب پاکی شهردار تهران روی دست شهروندان پایتخت

فعلاً منتظر بازگشایی خط7 نباشید

خط ۷، خطی درونشهری به طول ۲۷‌کیلومتر با ۲۳‌ایستگاه بوده و عمیق‌ترین خط متروی تهران محسوب می‌شود که در پایان دوره زمام‌داری آقای قالیباف افتتاح شد اما با روی کار آمدن شورای شهر و شهردار جدید، برای بستن این خط به دلایلی که آن‌ها را فنی خواندند، اقدام کردند. اقدامی که با واکنش گسترده مردم و همچنین مسوولان شورای شهر قبلی همراه بود. با همه این اوصاف شهردار جدید و مستعفی تهران و همچنین شهردار جایگزین از اصلاح مشکلات این خط مترو در وعده‌های مختلف خبر دادند که هنوز هم این اتفاق نیفتاده است.

روایت جنتی از وزیران ناتوان کابینه

باجگیری؛ مناسبات پنهان پاستور- بهارستان

معامله و باج سنگین؛ دو واژه حیرت‌انگیز آقای علی جنتی، مشاور رییس دفتر رییس‌جمهوری، در توصیف مناسبات «وزیران ناتوان» با « نمایندگان پرتوقع» برای مصونیت از سؤال و استیضاح در برابر مشکلات مردم است. این روایت شفاف و ناگوار بخشی از برآیند راهبرد رأی‌دهی «تکرار» در انتخابات بهارستان و پاستور است.

معاون وزیر راه خبر داد

پایان قطعی اعتراضات کامیون‌داران

ضرورت حفظ یکپارچگی و انسجام

مسأله‌مندی، لازمه بینش تمدنی

سرمقاله

صیرورت دانش

«صبح نو» از ردپای رژیم اشغالگر قدس در خشک‌شدن قنات‌های ایران گزارش می‌دهد

آب‌دزدک‌های صهیونیست

«امروز قصد دارم پیشنهاد بی‌سابقه‌ای به ایران ارائه دهم. این پیشنهاد در حوزه آب است.» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دیروز با این جمله‌ها و پس از نوشیدن یک لیوان آب، حدود دو دقیقه از پیشنهادش برای آنچه «بحران آب در ایران» نامید گفت. ویدیویی که هم با زبان فارسی زیر‌نویس شده بود و هم در پایان آن، نشانی کانال تلگرامی که نتانیاهو مدعی بود راه برون‌رفت از بحران آب را به ایرانیان آموزش می‌دهد، آمده بود. موضوعی که البته با واکنش‌های فراوانی در میان کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی هم مواجه شد. واکنش‌هایی که خلاصه آن، این جمله بود: «فریب شمر زمانه را نمی‌خوریم.»

شماره‌های پیشین