sobhe-no.ir
486
شنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
1
بعد از تأیید و تکذیب‌های چندباره توسط وزیر اطلاعات اعلام شد

رونمایی از تلگرام دولتی

روز گذشته خبری از قول وزیر اطلاعات به سرعت در رسانه‌ها منعکس شد: «‌تلگرام‌طلایی متعلق به جمهوری اسلامی است.» این در حالی است که مردم و دست‌اندرکاران پیام‌رسان‌های داخلی ماه‌ها بلکه سال‌هاست که منتظر حمایت‌های دولت از پیام‌رسان‌های داخلی هستند تا هرچه زودتر مشکلات این پیام‌رسان‌ها حل شده و خدمت‌رسانی آن‌ها به مردم کیفیت قابل قبول پیدا کند.

حجت‌الاسلام احمدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درگذشت

عالمی که در خدمت علم و تحقیق بود

حجت‌الاسلام احمد احمدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رییس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها، شامگاه جمعه در بیمارستان امام خمینی؟ره؟ تهران دعوت حق را لبیک گفت. او سال‌ها عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی بود و در زمان انقلاب فرهنگی نیز نقش مهمی در تدوین کتب درسی ایفا کرد.

جان کری مذاکره کننده اصلی ایالات متحده در مذاکرات برجام تایید کرد

آمریکا قابل‌اعتماد نیست

«جان کری»، وزیر خارجه سابق آمریکا که وارد رایزنی‌هایی مخفیانه برای نجات توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 (برجام) شده بود خروج ترامپ از برجام را به‌عنوان اشتباه تاریخی آمریکا یادکرده که نگرانی‌های رهبر انقلاب را تأیید کرده است.

ادامه حاشیه‌های سفر نمایندگان و همراهان جنجالی کاروان تیم ملی فوتبال در جام‌جهانی

میریم روسیه، هرجور که صلاح بدونیم

ماجرای سفر همراهان تیم ملی ایران در سفر به جام‌جهانی روسیه، دیروز هم وارد مراحل تازه و البته جنجالی‌تری شد. پس از آن که انتقادها به سفر جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به روسیه بالا گرفت، امروز برخی از آنان در نخستین روز کاری هفته به این انتقادها پاسخ دادند. پاسخ‌هایی که البته کمتر از انتشار لیست اولیه، جنجالی نبود. اتفاقی که در داخل فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش هم افتاد و مسوولان فدراسیون و وزارتخانه را وادار به موضع‌گیری و واکنش کرد.

پژمانفر در گفت‌وگو با «صبح نو»: رأی‌گیری باید علنی باشد

شروط هشت‌گانه مجلسی ها برای FATF

بررسی لایحه «الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم» یا به اختصار عضویت در CFT در دستور کار امروز بهارستان قرار دارد، نمایندگان در برابر آزمون سختی قرار دارند و امروز روز تاریخی‌ای است که بعدها از آن به‌عنوان ننگ یا عزت یاد خواهد شد.

گفت‌و‌گوی «صبح‌نو» با طلبه جوانی که به‌خاطر نهی‌از‌منکر از مجرمی سابقه‌دار چاقو خورد

زخم خونین اراذل دوباره بر تن طلبه‌ها

ماجراهای امر‌به‌معروف و نهی‌از‌منکر و ضرب‌وشتم روحانیون و طلبه‌های جوان ماجرای تازه‌ای نیست. مجروح شدن روحانی جوان در مترو، نابینا شدن روحانی دیگری برای نجات دختر جوانی از دست اراذل‌واوباش و قتل طلبه جوانی که امر‌به‌معروف و نهی‌از‌منکر کرده، از اتفاق‌هایی است که در سال‌های اخیر رسانه‌ای شده است. داستان هجوم به طلبه‌ها اما انگار پایانی ندارد. در چند روز گذشته هم داستان روحانیون و ضرب‌و‌شتم تکرار شد. این‌بار اما در اهواز، طلبه‌ای جوان بعد از امر‌به‌معروف و نهی‌از‌منکر مورد اصابت چاقو قرار گرفت.

نه از هواپیما خبری هست و نه از خسارت لغو قرارداد

تیک‌آف بویینگ روی قرارداد ناقص برجامی

کارگردان‌سریال‌رمضانی‌شبکه‌دو درگفت‌وگوبا«صبح‌نو»:

پیش‌بینی‌ها درباره «بچه‌مهندس»اشتباه است!

«بچه مهندس» سریال رمضانی شبکه دوسیماست که آقای علی غفاری آن را کارگردانی کرده و آقای سعید سعدی هم تهیه‌کننده آن است.

سرمقاله

تنها راه حل

شماره‌های پیشین