sobhe-no.ir
482
چهارشنبه، ۰۹ خرداد ۱۳۹۷
13
«صبح‌نو»اخبارجدیدحوزه‌گیم‌رابررسی‌می‌کند

از عرضه‌بازی‌های‌جدیدتاکنسول‌کلاسیک‌سونی

در روزهای اخیر اخبار مختلفی در حوزه بازی‌های رایانه‌ای منتشر شده است که بررسی برخی از آنها قابل تأمل است.

خبر

صبح نو

خبر

«زندگی‌ازنو» درمرحله تدوین نهایی
تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «زندگی از نو» اعلام کرد که تدوین نهایی این سریال تا دو هفته آینده به پایان می‌رسد.به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، آقای مهدی شفیعی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «زندگی از نو» گفت: با اتمام کار تصویربرداری، این مجموعه اکنون در مرحله تدوین نهایی قرار دارد که پیش‌بینی ما بر این است تا دو هفته آینده به پایان رسد. وی ادامه داد: تمامی تصویربرداری این مجموعه در استان گیلان (شهر تالش) انجام شده است. این مجموعه تلویزیونی در ۲۶ قسمت ۴۲ دقیقه ای به کارگردانی آقای علی محمد قاسمی برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید شده است. «زندگی از نو» داستان زوج جوانی است که به شمال می‌روند و کمپ گردشگری ایجاد می‌کنند. این مجموعه به مؤلفه‌هایی چون محیط‌زیست و اقتصاد می‌پردازد.

تغییرشخصیت‌ها در«شهرزاد3»
بازیگر سریال «شهرزاد» گفت: «شهرزاد» مثل واقعیت زندگی تمام می‌شود و فتحی سریالش را تلخ تمام نمی‌کند. البته شاید در میانه راه تعلیق بگذارد و آن را ادامه دهد چراکه هیچگاه قصه‌ها تمام نمی‌شوند و می‌توان آنها را ادامه داد. خانم فریبا متخصص، درباره موفقیت شهرزاد یک نسبت به فصل‌های دوم و سوم، به «فارس» گفت: با این حرف موافق نیستم. بازیگرهای تمامی این سه فصل ثابت بودند، قصه روی روال طبیعی پیش می‌رفت، کارگردان هم تغییر نکرده بود پس روی چه حسابی چنین حرف‌هایی شنیده می‌شود؟ وی در همین زمینه بیان داشت: معتقدم همیشه زمانی‌که مردم را پرتوقع می‌کنید و بین پخش سریال فاصله می‌اندازید، مردم پیش خودشان فکر می‌کنند که حالا در فصل جدید قرار است چه اتفاقاتی بیفتد؟ و توقعشان بالا می‌رود. در صورتی‌که اگر قصه جای کار داشته باشد این اتفاق‌ها در دل داستان است و اگر هم نداشته باشد مثل یک زنگ تفریح است و کمی سکون دارد و بعد جلو می‌رود و همین اتفاق‌هاست که به قصه جان می‌دهد. این بازیگر در ادامه بیان داشت: در شهرازد سه ما یک شخصیت دیگری از مرضیه می‌بینیم. او همان آدم و همان مادر است، اما از بعدی دیگر. اتفاق‌هایی که از فصل یک تا سه به تمامی شخصیت‌ها گذشته باعث شده شخصیت هر کدامشان تغییر کند و دیگر مثل گذشته نباشند. منتهی در این بین متأسفانه مردم ما در لحظه تصمیم می‌گیرند و صبر ندارند تا پایان سریال را ببینند که چه اتفاقی می‌افتد و بعد قضاوت کنند.

میرباقری‌از«ماه‌تی‌تی»کنار رفت
بعد از برطرف شدن مشکلات سریال «ماه تی تی» قرار است این سریال با حضور کارگردان دیگری مقابل دوربین رود.
به گزارش «فارس»، بعد از متوقف شدن تولید سریال
«ماه تی تی» مشکلاتی بر سر راه تولید این سریال به‌وجود آمد که در حال حاضر سازندگان در تلاش برای رفع این مشکلات هستند. بنا بر این گزارش، با آغاز پیش‌تولید مجموعه سلمان فارسی و درگیری آقای داوود میرباقری با این پروژه عظیم، کارگردان این سریال تغییر خواهد کرد و میرباقری بر ادامه تولید این مجموعه نظارت خواهد داشت.مجموعه ماه‌تی‌تی در سکوت خبری کلید خورد و در نهایت به دلیل برخی مسائل نظیر کمبود بودجه کار تصویربرداری آن به تعویق افتاد.

کتاب«خانه‌ارواح»سریال‌می‌شود
با اقتباس از کتاب «خانه ارواح» نوشته ایزابل آلنده سریالی در شبکه آنلاین هولو ساخته می‌شود. به گزارش «مهر» به نقل از آسوشیتدپرس، کتاب «خانه ارواح» نوشته ایزابل آلنده نویسنده شیلیایی در قالب یک سریال در شبکه هولو روی آنتن می‌رود. این شبکه اعلام کرد قصد دارد با اقتباس از این رمان که سال ۱۹۸۲ منتشر شده یک سریال تلویزیونی بسازد. قرار است آلنده به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال حضور داشته باشد. این در حالی است که کمپانی هولو روند انتخاب نویسنده فیلمنامه و کارگردان را شروع کرده است. «خانه ارواح» یک رمان چند نسلی است که زندگی یک خانواده شیلیایی را روایت و تلاش‌های آنها را برای رسیدن به عشق، پول و قدرت تصویر می‌کند. در عین حال در نگارش این کتاب از رئآلیسم جادویی نیز بهره گرفته شده است.

 

captcha
شماره‌های پیشین