sobhe-no.ir
482
چهارشنبه، ۰۹ خرداد ۱۳۹۷
1
رهبر انقلاب اسلامی:

حدود الهی برای متهمان جنایت مدرسه غرب تهران اجرا شود

فراخوان پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت منتشر شد

جشنواره‌ای برای تجلی گفتمان انقلاب

تفاوت فضاها و نوع تولیداتی که در سینما وجود دارد، مثل خیلی از رشته‌های مختلف دنیای هنر باعث شده تا فضاهای مختلفی به این حوزه اختصاص پیدا کند. گرایش‌هایی که هرکدام علاوه‌بر جشنواره واحد فیلم فجر، رویدادهای مختص به خود را نیز در طول سال دارند.

فلسطینی‌ها با راکت اراضی اشغالی را هدف قرار دادند

شکسته‌شدن «گنبد صهیونیستی»

نیروهای مقاومت فلسطینی در پاسخ به حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوارغزه موفق شدند صبح دیروز ‌22موشک به اراضی اشغالی شلیک کنند که پس از عبور از سامانه گنبد آهنین اسرائیل خسارات سنگینی را به پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی «صوفا» وارد ساخت.

از شعار تا عمل، حمایت از تولید ملی در دعوای مسوولان

کت خارجی تن تولید داخلی

حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی موجب افزایش اشتغال و کاهش بیکاری، تقویت بنیان‌های اقتصاد مقاومتی، افزایش صادرات، کاهش تورم از طریق جذب نقدینگی‌های سرگردان در جامعه و باعث تقویه روحیه خودباوری مردم می‌شود و با توجه به رقابت‌پذیرشدن تولیدات در شرایط اقتصادی فعلی باعث رقابتی‌شدن قیمت و افزایش کیفیت خواهد شد.

برخی هنرمندان دعوت افطاری رییس جمهوری را رد کردند

از جیغ بنفش حمایت تا بی‌اعتنایی به دعوت

مراسم افطاری حسن روحانی با هنرمندان، طی دو سال اخیر با حضور پررنگ سلبریتی‌ها همراه بوده اما امسال بسیاری از آنها این مراسم را تحریم کرده‌اند.

بررسی شرط صدور قطعنامه اروپا علیه آمریکا

اطمینانی که زیرپا گذاشته شد

رهبر معظم انقلاب برای مذاکره ایران با کشورهای اروپایی و ادامه برجام شروط هفتگانه‌ای را بیان کردند، شروطی که نه تنها تحریم‌های آمریکا را بی‌اثر می‌کند بلکه اروپا برای ادامه مذاکره باید خسارات نقض عهدهای خود از سال80 تاکنون را تقبل کند و در صورت محقق‌نشدن این امر مذاکره با اروپایی‌ها درجا متوقف شده و اصل ادامه برجام بدون آمریکا از سوی ایران مورد تجدیدنظر قرار می‌گیرد. روزنامه «صبح‌نو» در این بخش از سلسله گزارش‌های «بررسی شروط هفتگانه رهبری» قصد دارد دومین شرط رهبر انقلاب را برای مذاکره با اروپا بررسی کند.

سرمقاله

در اهمیت سواد رسانه‌ای

«صبح نو» در گفت‌وگو با دکتر اسماعیل امینی دیدار شعرا با رهبر انقلاب را بررسی می‌کند

20 سال بدون حرف تکراری

امشب شاعران در شب نیمه رمضان به دیدار رهبر انقلاب می‌روند . دیداری که به صورت سالیانه برگزار می‌شود و البته در برخی زمان‌ها نیز دیدارهای مشابهی برپا شد اما هیچ کدام از این دیدارها، دیدار نیمه رمضان نشد که نشد. اهمیت این دیدار از آن جهت است که برخلاف سایر دیدارهای رهبری در ماه رمضان بعد از افطار شروع می‌شود و تا پاسی از شب نیز ادامه پیدا می‌کند.

شماره‌های پیشین