sobhe-no.ir
479
یکشنبه، ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
15
مجری‌برنامه‌سحرگاهی‌شبکه‌دو درگفت‌وگوبا«صبح‌نو»

برنامه سحرگاهی حرکت‌لبه مرز است

«خوان نیاز» برنامه سحرگاهی شبکه دوسیماست که به تهیه‌کنندگی آقای‌ رحیم‌ صادق‌پور و اجرای آقای ‌سید‌ مرتضی‌ جوادی به‌روی آنتن می‌رود.

خبر

صبح نو

خبر

تصویربرداری«گلشیفته»تمام‌شد
تصویربرداری مجموعه ویژه شبکه نمایش خانگی «گلشیفته» به کارگردانی آقای بهروز شعیبی و تهیه‌کنندگی آقای علی اکبر نجفی روز جمعه با ضبط آخرین سکانس‌ها به پایان رسید. به گزارش «صبح‌نو»، آخرین سکانس‌های سریال شبکه نمایش خانگی «گلشیفته» (جمعه چهارخردادماه) پس از پنج ماه تصویربرداری در لوکیشینی در فرمانیه به پایان رسید. تاکنون 9 قسمت از این مجموعه پخش شده و توزیع آن تا قسمت پایانی به صورت هفتگی ادامه خواهد داشت. این مجموعه در قالب طنز و با طعنه به نقش پررنگ فضای مجازی در زندگی امروز مردم، مسائل و مشکلات زنان در جامعه را مورد بررسی قرار می‌دهد.

«به‌لیمو»به‌شبکه‌آموزش‌می‌آید
برنامه تلویزیونی «به‌لیمو» با موضوع طب سنتی و گیاهان دارویی روی آنتن شبکه آموزش سیما می‌رود.به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش، برنامه «به‌لیمو» با هدف شناساندن طب سنتی به زبانی ساده در گروه مهارت‌های تخصصی و عمومی طراحی شده و روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت ۹ صبح با اجرای نسیم خشنودی روی آنتن شبکه آموزش سیما می‌رود. برنامه «به‌لیمو» با هدف شناساندن این علم به زبانی ساده در گروه مهارت‌های تخصصی و عمومی طراحی شده و روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت ۹ صبح به تهیه کنندگی آقای سهیل سلیمانی و با اجرای خانم نسیم خشنودی روی آنتن شبکه آموزش سیما می‌رود. در این برنامه علاوه بر گفت‌وگو با پزشکان و اساتید فن در زمینه طب سنتی ایرانی گزارش‌های مردمی هم گنجانده شده تا در برنامه به سؤالات مردمی هم پاسخ گفته شود. در آیتمی دیگر گزارش‌هایی از مراکز معتبر طب سنتی و این دست اماکن برای معرفی هرچه بهتر موضوع به مخاطب تدارک دیده شده است. این برنامه برای مخاطب عام طراحی شده و تا پایان سال از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

«بوی‌خوش‌زندگی»دررادیونمایش
از روز یکشنبه ششم خردادماه «بوی خوش زندگی» از رادیو نمایش پخش می‌شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، نمایش رادیویی «بوی خوش زندگی» را خانم سوگند عباسی نوشته و داستان آن درباره مردی است که بعد از شهادت پدر جانبازش و به وصیت او برای رسیدگی به باغ پدر بزرگش به روستای پدری باز‌می‌گردد. این نمایش به تهیه‌کنندگی خانم ژاله محمدعلی، کارگردانی مهرداد عشقیان، صدابرداری آقای پیروز صدرایی و افکتوری خانم نرگس موسی‌پور، فردا ساعت ۱۵:۳۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود.

سریال‌هامشکل‌مالی‌دارند
تهیه‌کننده سریال «بانوی عمارت» درباره این پروژه و مشکلات مالی آن بیان کرد که تعهدات مالی سازمان به موقع انجام نمی‌شود و این مشکل برای بیشتر سریال‌های در حال تولید وجود دارد. آقای مجید مولایی، تهیه‌کننده سریال «بانوی عمارت» به «مهر» گفت: طی چند وقت اخیر بیشتر پروژه‌های نمایشی سازمان صداوسیما مشکلات مالی داشته‌اند و تعهداتی که سازمان به آنها داشته، انجام نشده است. وی ادامه داد: درباره پروژه «بانوی عمارت» نیز همین گونه است و چون از طرف سازمان صداوسیما چندین قسط پرداخت نشده است ما هم نتوانستیم بخشی از دستمزدها را به عوامل بدهیم.  وی اضافه کرد: این مسأله در روند تولید ما تأثیر منفی گذاشته و پروسه تولید سریال کند شده و انگیزه‌ها برای کار کاهش یافته است. مولایی در پایان درباره روند تولید و تصویربرداری سریال نیز توضیح داد: ما حدود ۷۰ درصد از «بانوی عمارت» را تصویربرداری کرده‌ایم و سریال اکنون در شهرستان شهریار در حال ضبط است. این سریال لوکیشن‌های مختلفی دارد و در چند روز آینده ادامه کار در شهرک دفاع مقدس و غزالی خواهد بود و بخشی از سریال را هم در قزوین تصویربرداری می‌کنیم.

 

captcha
شماره‌های پیشین