477
چهارشنبه، ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
3
ایستادگی نمایندگان در جلسه‌ دیروز نتیجه داد

جلوگیری از تصویب لایحه الحاق به CFT در بهارستان

صحن علنی روز گذشته (سه‌شنبه یکم خردادماه) در حالی آغاز شد که آقای قاضی‌زاده هاشمی، عضو هیات‌رییسه مجلس بررسی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم را در دستور کار قرار داد ، موضوعی که با اعتراض و ایستادگی نمایندگان انقلابی حداقل برای دو هفته دیگر به تأخیر افتاد.

تکرار نقض نظام پرداخت برابر و قانونی حقوق و مزایا

خداحافظی با مرد صراحت و تفنگ

صبح نو

خداحافظی با مرد صراحت و تفنگ

حجت‌الاسلام غلامرضا حسنی امام‌جمعه سابق ارومیه دعوت حق را لبیک گفت.
حجت‌الاسلام محمد داداش‌زاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: حجت‌الاسلام حسنی به‌علت کهولت سن و ایست قلبی در بیمارستان امام رضا ؟ع؟ دارفانی را وداع گفت.
پیکر حجت‌الاسلام حسنی امروز تشییع می‌شود
داماد مرحوم حجت‌الاسلام حسنی و مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: پیکر مرحوم حجت‌الاسلام غلامرضا حسنی، امام‌جمعه سابق ارومیه امروز تشییع می‌شود. پیکر آن مرحوم از میدان انقلاب به سمت مصلای امام خمینی؟ره؟ تشییع می‌شود و بنا بر توصیه ایشان، محل دفن آن مرحوم ایوان مصلای امام خمینی؟ره؟ خواهد بود.
غلامرضا حسنی متولد ۲۹‌تیر‌۱۳۰۶ در بزرگ‌آباد ارومیه بود و تا ۲۴‌دی‌۱۳۹۲ نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌غربی و امام‌جمعه شهر ارومیه بود. او از مخالفان نظام شاهنشاهی پهلوی بود و به گفته خود از ۱۸‌سالگی تا امروز (قبل و بعد از انقلاب) همیشه اسلحه گرم به‌همراه داشته و به مبارزه مسلحانه با نظام پهلوی پرداخته است.
۱۴‌فروردین‌۱۳۹۰ و در جلسه اعضای هیات‌دولت، مرحوم حجت‌الاسلام حسنی «نشان درجه یک شجاعت» را دریافت کرد. این نشان به‌خاطر سوابق مبارزاتی حسنی پیش از انقلاب‌۵۷، مبارزات مرزی در سال‌های نخست پس از پیروزی انقلاب و حضور در جنگ ایران و عراق به او داده شده‌ است.

captcha
شماره‌های پیشین