468
شنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
2

بازدید رهبر انقلاب اسلامی از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

حکم برائت برای برخی پرونده‌های اغتشاشات دی ماه صادر شد

تبرئه نادمان

در دی‌ماه‌96، تظاهرات اقتصادی مردم که از مشهد آغاز شده بود به تهران و سپس سایر شهرها رسید. تظاهراتی که به صحنه سوءاستفاده جریان‌های ضدانقلاب تبدیل و تندترین شعارها علیه انقلاب و مسوولان نظام سر داده شد بگونه‌ای که سوءاستفاده گران تلاش کردند تا فضا را به‌ سمتی پیش ببرد که مطالبات اقتصادی بحق مردم قربانی شود.

وقتی رهبر انقلاب نقشه ترامپ را آشکار می‌سازد

نامه ترامپ برای تقابل با ایران

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای روز چهارشنبه بعد از خروج آمریکا از برجام بیان داشتند: «چند روز پیش ترامپ نامه‌ای به رؤسای کشورهای خلیج‌فارس نوشته که ما به آن دست یافتیم. چنین می‌گوید که من هفت تریلیون دلار برای شما خرج کردم و شما باید این کار را بکنید. خرج کردی که به عراق و سوریه مسلط شوی؛ خب نتوانستی، به درک!»

صبح نو

بازدید رهبر انقلاب اسلامی از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز جمعه (21 اردیبهشت ماه)  به مدت یک‌ساعت و نیم از سی‌ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کردند.در این بازدید که آقای صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشت، حضرت آیت الله خامنه‌ای از ۵۰ غرفه دیدن کردند و ضمن گفت‌وگو با ناشران و شنیدن نکات و دغدغه‌های آنان در جریان تازه‌های نشر قرار گرفتند. رهبر انقلاب اسلامی پس از بازدید، در سخنان کوتاهی، کتاب و کتابخوانی را یکی از ضرورت‌های زندگی آحاد مردم بویژه جوانان دانستند و افزودند: نقش کتاب یک نقش بی‌بدیل است، البته بهترین کتابها، کتابی است که انسان را به سمت خداوند و ارزشهای والا و انقلابی هدایت کند، و امیدواریم کتاب  جایگاه حقیقی خود را در جامعه بیابد.

captcha
شماره‌های پیشین