468
شنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
1
حاشیه‌های انتخاب شهردار همچنان ادامه دارد

شهر و شوراها، گود سیاسی‌کاری اصلاح‌طلبان

پنجمین شورای شهر تهران فردا رأی خود برای دومین شهردار تهران در کمتر از یک‌سال گذشته را اعلام می‌کند، اما آش مدیریت شهری به قدری شور شده که حالا رییس نخستین شورای شهر تهران که منحل شد، درباره فعالیت شورای فعلی پایتخت می‌گوید: آقایان شعری سرودند که در آن مانده‌اند. منظورم همان است که می‌گویند ما پیمان بسته‌ایم که کسی از شورا نرود؟!

24 میلیون رأی‌دهنده عراقی امروز پای صندوق می‌روند

پیروزی دوباره تکرار می‌شود

بازدید رهبر انقلاب اسلامی از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

حمله به یگان 9900‌ سرویس جاسوسی اسرائیل در سری‌ترین نقطه

پاسخ مقاومت به جولان اسرائیل

مقاومت در روز چهارشنبه در یک حمله واکنش‌گرا به صهیونیست‌ها پاسخی «کوتاه اما مشخص» به بیش از 40‌نقض حریم و حملات تل‌آویو داد. این حمله توسط ارتش سوریه و اتاق عملیات مقاومت طرح‌ریزی شد و ظرف مدت کوتاهی اهداف گوناگونی از صهیونیست‌ها را هدف قرار داد.

خیانتی که برخی کشورهای عربی در حق فلسطینی‌ها می‌کنند

پا به رکاب شدن بحرین و امارات با رژیم صهیونیستی

به رسمیت نشناختن ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس در میادین ورزشی و عدم رویارویی با آن‌ها در مسابقات مهم منطقه‌ای و جهانی، یک تاکتیک ارزشی در سطح بین‌الملل است که از روزهای آغازین انقلاب شکوهمند ایران اسلامی آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

سرمقاله

وفای‌به‌عهد

مجتهد‌زاده،ایمانی و بهشتی‌پور در گفت‌وگو با «صبح‌نو» ماندن ایران در برجام بدون آمریکا را بررسی کردند

«فرصت‌چند‌هفته‌ای» محدود شود

بعــد از آنکه به قـــــول رییس‌جمهـــــــوری، آمریکای عهد‌شکن و موجود مزاحم از برجام خارج شد دولت اعلام کرد که برجام را با «گروه 1_ 6» ادامه می‌دهد. اما رهبر انقلاب اسلامی که پیش از این درباره بدعهدی آمریکا و خوش بین نبودن به مذاکرات هشدار داده بودند تاکید کردند؛ «بارها گفته بودیم «به آمریکا اعتماد نکنید»، این هم نتیجه‌اش. درباره مذاکره با سه کشور اروپایی هم می‌گوییم به این‌ها هم نباید اعتماد کرد و برای هر قرارداد باید تضمین‌های واقعی و عملی بگیرید وگرنه نمی‌شود به این شکل، حرکت را ادامه داد.»

«صبح نو» در گفت‌وگو با معاون وزیر کار بررسی می‌کند

تمام حاشیه‌های یک سبد

قدمت توزیع سبد کالا در ایران به امروز و دیروز نمی‌رسد، سال‌هاست که سفره ایرانی‌ها به آن گره خورده است و بسته به مناسبت خاصی هم از طرف نهادهای دولتی و غیردولتی پایش دوباره به خانه‌های مردم باز می‌شود. با فرا رسیدن ماه رمضان، امسال نیز مانند سال‌های گذشته زمزمه‌های سبد توزیع سبد کالا در بین مردم و زیر پوششی‌ها دوباره شنیده می‌شود. هرچند که سابقه مهمان ناخوانده سبد همیشه با حاشیه‌هایی همراه بوده است.

شماره‌های پیشین