461
دوشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
1
آیا ترکیب دولت تغییر می‌کند؟

پاشنه‌ورنکشیده‌ها

آقای حسن روحانی روز شنبه اول اردیبهشت‌ماه 97 در نشست هم‌اندیشی مدیران دولتی، انتقادات بی‌سابقه‌ای را به نفرات تحت امرش در دولت روانه کرد. وی ضمن نقد «سیستم بازار ارز» و بی‌فایده‌خواندن«شعار» به جای «برنامه‌ریزی درست» گفت: مدیران دولتی ما روزه سکوت گرفته‌اند، نمی‌دانم از چه کسی می‌ترسند.

چه کسی ممنوع‌الخروجی کاوه مدنی را لغو کرد

تهیه‌کننده«صبح‌جمعه‌باشما»ازسری‌جدیداین‌برنامه‌به«صبح‌نو»گفت

بازگشت شناسنامه طنز رادیو

برنامه «صبح جمعه با شما» یکی از معروف‌ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه‌های رادیویی است که قرار است پس از دودهه دوباره روی آنتن برود.

نشست‌خبری سی‌و یکمین دوره نمایشگاه کتاب

در کاهش جنبه فروشگاهی باید با احتیاط عمل کرد

در آستانه برگزاری سی ویکمین دوره نمایشگاه کتاب، نشست خبری این رویداد، یکشنبه ۹اردیبهشت ماه با حضور آقایان محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس این دوره از نمایشگاه کتاب تهران، امیرمسعود شهرام‌نیا، قائم‌مقام این نمایشگاه، همایون امیرزاده، سخنگوی نمایشگاه و رییس هیأت رسیدگی به تخلفات نمایشگاه، یحیی دهقانی، معاون اجرایی نمایشگاه امسال و حسین صفری، مدیر کمیته اجرایی و رفاهی نمایشگاه برگزار شد.

با وجود تلاش مذموم و بی‌سرانجام جبهه ضدمقاومت

ایران در سوریه می‌ماند

چرا ایران در سوریه است؟ چرا در سوریه نقش مستشاری دارد؟ یا چرا ایران در سوریه می‌جنگد؟ این‌ها سؤال‌هایی است که همواره مورد سؤال ضدانقلاب و البته اپوزیسیون داخل بوده است. آن‌ها در لفافه نیز همیشه فریاد می‌زدند حضور ایران در سوریه هزینه‌زا بوده و باید از این کشور خارج شود! دقیقا همان چیزی که سال‌هاست آمریکا، انگلیس، عربستان و متحدانشان می‌‌گویند.

سرمقاله

فرصت هنوز باقی است

روحانی خطاب به رییس‌جمهوری فرانسه:

هیچ محدودیت جدیدی نمی‌پذیریم

درحالی‌که « جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز گذشته اعلام کرد که دونالد ترامپ هنوز تصمیمی درباره خروج از توافق هسته‌ای با ایران اتخاذ نکرده است؛ دفتر نخست‌وزیر انگلیس اعلام کرد که مقام‌های ارشد انگلیس، فرانسه و آلمان ضمن حمایت از برجام توافق کرده‌اند که مسائلی نظیر فعالیت‌های منطقه‌ای ایران، بندهای زمانی مربوط به برجام و مساله موشکی ایران مورد بررسی قرار گیرد.

شماره‌های پیشین