451
دوشنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
15
سرمایه‌گذاران نوظهور در کمین کارگردانان خوش‌نام

جوانمرگی «گلشیفته»

گلشیفته مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی آقای بهروز شعیبی، محصول سال ۱۳۹۶ است. این مجموعه کمدی-اجتماعی به تهیه کنندگی آقای علی اکبر نجفی است.

خبر

صبح نو

خبر

ساخت دکورهای سریال «صیاد شیرازی»
نویسنده سریال «صیاد شیرازی» گفت: به طور قطع برای برخی بخش‌هایی از زندگی شهید صیاد شیرازی مثل عملیات مرصاد و بیت المقدس دکورسازی داریم.
آقای فرهاد توحیدی، نویسنده سریال «شهید صیاد شیرازی» به فارس گفت: متن‌های این سریال 30 قسمتی در حال بازنویسی است و در حال حاضر منتظر نظر تلویزیون هستیم که در 6 ماه دوم امسال وارد مرحله پیش‌تولید شویم.
این نویسنده همچنین بیان داشت:‌ اگر بخواهیم این سریال را با سریال «شوق پرواز» مقایسه کنیم، باید بگوییم که در آن سریال بخش کودکی و نوجوانی شهید بابایی را هم می‌دیدیم اما در اینجا مخاطب بیشتر زندگی کاری و حرفه‌ای شهید صیاد شیرازی را خواهد دید. توحیدی در ادامه بیان داشت: همین موضوع سختی کار نگارش و تولید را دوچندان می‌کند و به همان نسبت نیز شیرین و جذاب خواهد بود. دغدغه خودم به این سمت بود و خوشبختانه موضوع این سریال نیز این مجال و موقعیت را در اختیارم قرار داده است.
این نویسنده در ادامه با اشاره به لوکیشن‌های این سریال گفت: این سریال بر اساس داستانی که دارد لوکیشن‌های مختلفی خواهد داشت. تهران، کردستان، اصفهان، جنوب کشور از لوکیشن‌های اصلی این سریال هستند. وی درباره دکورسازی برای لوکیشن‌های این سریال نیز بیان داشت: به طور قطع برای برخی بخش‌هایی مثل عملیات مرصاد و بیت المقدس دکورسازی داریم. مراحل تحقیق و نگارش فیلمنامه این سریال از سال ۹۰ به قلم آقای فرهاد توحیدی شروع شده و قرار است تولید این مجموعه از نیمه دوم سال ۹۷ آغاز شود.

ادای احترام سلبریتی‌ها به کارگردان فقید
درگذشت میلوش فورمن، کارگردان برجسته با ادای احترام از سوی بازیگران، کارگردان‌ها و دیگر همکاران وی همراه شد.
به گزارش مهر به نقل از روایتی، برای درگذشت میلوش فورمن کارگردان شاخص سینمای آمریکا که دو جایزه اسکار در کارنامه داشت، اعضای جامعه سینما از سراسر جهان تأسف خود را ابراز کردند.
به دنبال اعلام خبر درگذشت این کارگردان توسط همسرش مارتینا، زادگاه این فیلمساز که متولد چک بود، زودتر از همه در رسانه‌های اجتماعی به این فقدان واکنش نشان داد. ژیل ژاکوب، رییس سابق جشنواره فیلم کن نیز به زبان فرانسوی توییت و از فورمن به عنوان تنها کارگردانی یاد کرد که به دنبال ایجاد موج نو در سینمای چک بود و فیلم «پلنگ سیاه» را ساخت. وی از فیلم‌های بزرگ آمریکایی که توسط او ساخته و موفق به کسب اسکار شدند هم یاد کرد و گفت: او عاشق تنیس، کن و حقیقت بود. او همیشه در قلبم عزیز باقی خواهد ماند.
آنتونیو باندراس، بازیگر نیز به فورمن ادای احترام کرد و نوشت: میلوش فورمن ما را ترک کرد. نابغه فیلمسازی و استاد تصویر کردن موقعیت‌های بشری. ادگار رایت، کارگردان-نویسنده بریتانیایی سازنده «بیبی درایور» نیز نوشت: فورمن فیلمسازی بزرگ بود که قلب شورشی و روح انسانی را مستند کرد. وی افزود: بارها «پروزا بر فراز آشیانه فاخته» را دیدم تا بتوانم زبان سکوت فیلم را هم بفهمم. روحش شاد.

«آنام» درپایان راه
تصویربرداری سریال «آنام» که از شبکه سه سیما پخش می‌شود تا سه روز دیگر به پایان می‌رسد.
آقای اسماعیل عفیفه، تهیه کننده سریال «آنام» ساخته جواد افشار که پخش فاز دوم آن به تازگی از شبکه سه آغاز شده است درباره این مجموعه که فاز اول آن سال ۹۶ از شبکه سه پخش شد به مهر گفت: خوشبختانه قصه، ساختار و روایتی که این سریال داشت باعث اقبال مردم شد و مخاطبان سریال ما را دوست داشتند و دائم سؤال می‌کردند تا بتوانند فاز دوم آن را هم ببینند.
 وی ادامه داد: ما هم با وجود اینکه در شرایط اقتصادی خوبی قرار نداشتیم اما سعی کردیم در این سریال از کلیشه‌ها فراتر برویم و ساختار درستی برای آن طرح ریزی کنیم.
تهیه کننده «آنام» درباره تولید و ضبط سریال بیان کرد: در حال حاضر سه روز تا پایان تصویربرداری سریال باقی مانده است و این روزها عوامل در بیمارستان عرفان در بزرگراه نیایش مشغول کار هستند.
خانم‌ها و آقایان گلچهره سجادیه، سیروس گرجستانی، علیرضا شجاع نوری، شبنم قلی خانی، فریبا متخصص و سیامک صفری، از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.
مجموعه تلویزیونی «آنام» به کارگردانی آقای جواد افشار و تهیه کنندگی آقای اسماعیل عفیفه در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تولید شده است. این سریال اجتماعی در ۶۵ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای، توسط آقای امیرعباس پیام نوشته شده است.

captcha
شماره‌های پیشین