451
دوشنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
13
در گفت‌وگو با تولیدکنندگان کلیپ‌های حمایتی از کالای ایرانی عنوان شد

تیزر «گیت ویژه»، عبور از خط‌قرمز

تبلیغات برای اشاعه یک موضوع جزو موارد پر اهمیتی است که همیشه در فضاهای گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد، در سال جدید نیز به واسطه توجه بیشتر به بحث حمایت از تولید داخلی گروه‌ها و افرادی در تلاش‌اند تا با طراحی تبلیغات مناسب، زمینه‌ای را برای رساندن هر چه بیشتر این موضوع و پرداخت به آن فراهم کنند.

خبر

صبح نو

خبر

برگزاری دومین دوره جشنواره عکس هشت
دومین دوره جشنواره عکس «هشت» ویژه عکاسی با تلفن همراه برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی جشنواره عکس هشت، دومین دوره جشنواره عکاسی با تلفن همراه تحت عنوان «هشت» در مجموعه نقش رویای بهشت برگزار می‌شود.این جشنواره با موضوع «فرهنگ زیارت» در دوره قبل برگزار شد و آقایان کیارنگ علائی، محسن زین‌العابدینی و ساعد نیک‌ذات داوری آثار را بر عهده داشتند که در نهایت به برگزیدگان جشنواره به ترتیب تندیس، لوح افتخار و مبلغ ۲۰ میلیون، ۱۵ میلیون و ۱۰ میلیون ریال وجه نقد اهدا شد. همچنین به هشت نفر هم کمک‌هزینه
پنج میلیون ریالی سفر به مشهد مقدس تعلق گرفت.نخستین جشنواره هشت از مجموعه برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا؟ع؟ بود که به دبیری وجیه‌الله شیرمحمدی از سال ۱۳۹۵ کار خود را آغاز کرد و در مرداد سال گذشته با معرفی آثار برگزیده به کار خود پایان داد.در این دوره بیش از ۱۰۰۰ عکاس از سراسر ایران با ارسال ۱۰ هزار و ۸۰۰ قطعه عکس آثار خود را برای دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.فراخوان دومین دوره جشنواره و اطلاعات تکمیلی متعاقباً از طریق وبگاه www.rbphoto.ir و شبکه‌های مجازی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

خشونت و ظلمی که در برزیل فراموش نخواهد شد
مستند «فراموشی غیر ممکن» که به آنتن هیسپان تی‌وی رسیده است، با بازسازی خاطرات قهرمان داستان، دوران دیکتاتوری و خشونت در برزیل را برای مخاطبان نشان می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی شبکه هیسپان تی وی، مستند «فراموشی غیر ممکن» (The impossible forgetting) با بازسازی خاطرات قهرمان داستان، به بررسی وجوه گوناگون سیاسی در زمان دیکتاتوری در برزیل می‌پردازد. در این مستند پسر یکی از ناپدید‌شدگان و قربانیان دوران خشونت نظامی در آمریکای لاتین شروع به بازسازی خاطرات خود با پدرش می‌کند. پدر وی که از فعالان سیاسی و از قهرمانان عصر خود بوده است در سال 1978 در برزیل ناپدید می‌شود و فرزندش بیشتر عمر خود را در نبود پدر می‌گذراند.راوی این مستند به بیان خاطرات کودکی خود پرداخته و تلاش می‌کند تا حقایق گمشده را بازسازی کند. در این مستند با سیری تاریخی در گذشته و سفر به مکان‌های گوناگون، به بررسی وجوه سیاسی زمان دیکتاتوری در برزیل اشاره خواهد شد. مستند «فراموشی غیر ممکن» به تهیه‌کنندگی آندرس هابگر (Andres Habegger) در چهار قسمت 25 دقیقه‌ای از روز دوشنبه 27 فروردین ماه ساعت 7:30 به وقت تهران از آنتن هیسپان تی‌وی پخش و در ساعات 14:30 و 20:30 همان روز بازپخش خواهد شد.

پایان فیلمبرداری «برمودا»
فیلمبرداری فیلم سینمایی «برمودا» به کارگردانی آقای رهبر قنبری به پایان رسید.به گزارش «صبح نو» فیلم سینمایی «برمودا» از اواخر اسفند ماه پس از دریافت پروانه ساخت به نویسندگی و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح و کارگردانی رهبر قنبری وارد تولید شد.
این فیلم که یک طنز اجتماعی با درون مایه‌ای سیاسی است که در تهران تولید شده است و فیلمبرداری آن امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه به پایان رسید.خانم‌ها و آقایان بهنوش بختیاری، رضا مولایی، شهرزاد کمال‌زاده، شیرین ولی‌پور، علی پاکزاد و‌... برخی از بازیگرانی‌اند که در این فیلم سینمایی ایفای نقش می‌کنند.

«حد» ایرانی در آمریکا
فیلم کوتاه «حد» ساخته جواد دارایی به جشنواره فیلم «سان‌اسکرین» در پیتسبورگ آمریکا راه یافت.به گزارش مهر، فستیوال فیلم «سان‌اسکرین» در پیتسبورگ آمریکا از ۲۶ تا ۲۹ آوریل ۲۰۱۸ برابر با ۶ تا ۹ اردیبشهت ۱۳۹۷ برگزار می‌شود. فیلم کوتاه «حد» ساخته جواد دارایی در این جشنواره دوبار به نمایش درمی‌آید.
امسال ۳۰ فیلم برای نخستین‌بار در این جشنواره به نمایش درمی‌آیند و چهار فیلم کوتاه نامزد اسکار از جمله شرکت‌کنندگان در این دوره‌اند و ۱۳ کارگاه تخصصی برگزار می‌شود.این فستیوال از سال ۲۰۰۵ شروع به کار کرده است و امسال سیزدهمین دوره خود را برگزار می‌کند.
فستیوال فیلم «سان‌اسکرین» به تدریج کار خود را گسترش داده و اکنون هر سال بهار در فلوریدا و پاییز در لس‌آنجلس برگزار می‌شود.
سال ۲۰۱۴-۲۰۱۳ «سان‌اسکرین» یکی از ۲۳ جشنواره سینمایی آمریکا بود که از سوی آکادمی اسکار به عنوان جشنواره‌ای معتبر به رسمیت شناخته شد.همچنین «حد» برنده سوم بخش فیلم کوتاه در جشنواره فیلم «کارنگی ملون» در پیتسبورگ شده است که از تاریخ ۲۲ مارس تا هشت آوریل برگزار شد و جایزه ۲۵۰ دلاری را دریافت کرد. این جشنواره از سال ۲۰۰۶ کار خود را شروع کرده و از سوی دانشگاه کارنگی ملون شکل گرفته است.

 

captcha
شماره‌های پیشین