448
سه شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۷
2
رهبر انقلاب با اشاره به مطالبه‌ایجاد پیام‌رسان‌های داخلی، تعرض به امنیت داخلی مردم را حرام شرعی دانستند

حکم حکومتی برای حفظ حریم داخلی مردم

تکذیب ادعای اسرائیلی

پدافند ایران بیدار است

امیر فرزاد اسماعیلی، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء به ادعای روزنامه کویتی مبنی بر نقض حریم هوایی ایران توسط جنگنده‌های اسرائیلی واکنش نشان داده و آن را به یاوه‌گویی تشبیه کرد.

کارگروه مشترک مجلس و دولت درباره ساماندهی دلار تشکیل شد

نشست مدیران ارشد اقتصادی با روحانی برای بررسی التهابات بازار ارز

صبح نو

رهبر انقلاب با اشاره به مطالبه‌ایجاد پیام‌رسان‌های داخلی، تعرض به امنیت داخلی مردم را حرام شرعی دانستند

حکم حکومتی برای حفظ حریم داخلی مردم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر روز گذشته در دیدار جمعی از مسوولان و مدیران نظام با تبریک اعیاد ماه رجب، این ایام مبارک را فرصتی برجسته برای عبادت و توسل خواندند و افزودند: کلید حل مشکلات، «دعا، یاد خدا و اصلاح دل‌ها» است و ماه رجب عید کسانی است که قصد اصلاح قلوب خود را دارند.حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم ایستادگی مسوولان بر اهداف اسلام و جمهوری اسلامی، گفتند: «تقوا» و «اجتناب از گناه، خیانت و دنیاطلبی» که عامل ایستادگی، و برای مسوولان از اوجب واجبات است، در گرو تقویت ارتباط با خداست.
ایشان با یادآوری روحیه انقلابی و خدمتگزارانه حاکم بر مدیران کشور در دهه ۶۰، خطاب به مسوولان خاطرنشان کردند: آیا آن احساسات و رفتارهای تحسین‌برانگیز را به یاد دارید؟ آیا آن بی‌اعتنایی به مال دنیا و اهتمام به خدمت را به‌یاد دارید؟ اشکال کار این است که گاهی آن ارزش‌ها فراموش می‌شود. رهبر انقلاب اسلامی راه جلوگیری از مبتلا شدن به غفلت و سقوط تدریجی را مراقبه خواندند و افزودند: همه ما مسوولان در جمهوری اسلامی احتیاج به تعمیر قلب خود داریم زیرا جمهوری اسلامی بر اساس اهداف و آرمان‌های مهمی همچون توحید و شریعت الهی، عدالت، آزادی و استقلال به‌وجود آمده و با حکومت‌های متعارف در دنیا متفاوت است.حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنانشان با تأکید بر لزوم ساماندهی فضای کسب‌و‌کار به‌عنوان زیربنای اقتصاد کشور، افزودند: انجام این کار جزو وظایف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است و آن ستاد نیز پیگیر حل مشکلات است اما باید کار با نیرو و انگیزه جوانانه دنبال و پیگیری شود.ایشان همچنین با ابراز خرسندی از تبدیل شدن مطالبه ایجاد پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی داخلی به مطالبه‌ای عمومی، گفتند: مسوولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کنند. تعرض به امنیت و حریم داخلی مردم «حرام شرعی» است و نباید انجام شود.رهبر انقلاب اسلامی افزودند: متصدیان کار در دستگاه‌های دولتی و قضایی مراقبت کنند تا حریم داخلی زندگی مردم و اسرار آنها محفوظ بماند. پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، آقای جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهوری به نمایندگی از مسوولان، انتخاب شعار «حمایت از کالای ایرانی» را برای سال ۱۳۹۷، عالمانه و دقیق خواند و افزود: اگر این شعار را عملیاتی کنیم، اشتغال، رفاه و درآمد مردم افزایش خواهد یافت.

captcha
شماره‌های پیشین