447
یکشنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۷
2

علت افزایش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت فزاینده ایران است

گزارش میدانی «صبح‌نو» از وضعیت بازار ارز

قیمت دلار ؟ الان یا الان

شب بخوابی و صبح بیدار شوی، دلار هزار تومانی سه هزار تومان شود. بعد رییس جمهوری به سر کار بیاید که از این اوضاع و بخشنامه‌های یک‌شبه نالان باشد و کل عملکرد یک دولت چهارساله را زیر سؤال ببرد تا بگوید که دلار نباید چنین می‌شد و چنان می‌شد. همان مردی که روزهایی وعده پیش‌بینی پذیرکردن اقتصاد ایران را می‌داد، اکنون کابینه‌اش روسیاه شده است. دلار در کمتر از یک روز بیش از 800 تومان گران شده است. اکنون دلار 5800 تومانی دیگر برای ایران یک رؤیا نیست.

خبر

صبح نو

علت افزایش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت فزاینده ایران است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر یکشنبه در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، ضمن تبریک اعیاد به‌ویژه ماه رجب، گفتند: ماه‌های رجب، شعبان و رمضان، به‌دلیل ایام متبرک خود برای بندگان صالح خدا عید هستند و باید از این ماه‌های پر برکت بیشترین بهره معنوی را برد.
رهبر انقلاب اسلامی از اقتدار، امنیت، عزت و توانایی کافی در زمان لازم به‌عنوان اهداف اصلی نیروهای مسلح نام بردند و با تأکید بر ضرورت کادرسازی و جانشین‌پروری در نیروهای مسلح خاطرنشان کردند: نتیجه فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در نیروهای مسلح باید در راستای تأمین اهداف تعیین‌شده باشند.
ایشان همچنین دوران کنونی را دوران عزت جمهوری اسلامی ایران دانستند و تأکید کردند: علت تهاجم‌های بی‌سابقه کنونی بر ضد نظام اسلامی، قدرت
 روز افزون این نظام است زیرا دشمنان از این قدرت فزاینده به‌شدت احساس خطر کرده‌اند و حملات خود را افزایش داده‌اند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: به‌رغم تمام توطئه‌ها و به کوری چشم دشمنان، قدرت نظام اسلامی، روز‌به‌روز افزایش خواهد یافت.
پیش از سخنان فرمانده معظم کل قوا، سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح گزارشی از دستاوردها و فعالیت‌های نیروهای مسلح در سال گذشته بیان کرد و گفت: در سال جدید، به افزایش تلاش‌ها و حرکت‌های مجاهدانه برای دستیابی به اهداف، متعهد هستیم.

 

captcha
شماره‌های پیشین