sobhe-no.ir
445
شنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۷
3
گام اول تغییرات در ستاد نماز جمعه کشور از رشت کلید خورد

احیای جایگاه نماز جمعه

گام نخست در شهرستان رشت رخ داد، گامی که نمایانگر تغییرات جدی در نقش‌آفرینی ستاد نماز جمعه و پذیرش انتقادات مردمی است. سال 1397 با تغییرات قابل تأمل در نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت نوید چشم‌انداز جدید ستاد ائمه جمعه با ریاست حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری را نشان می‌دهد.

ملاحظه‌کاری

درباره تلخ و شیرین یک معارفه سیاوش آقاجانی

صبح نو

درباره تلخ و شیرین یک معارفه سیاوش آقاجانی

در این سال‌ها شنیده بودیم برخی چهره‌ها از حامیان جدی حفظ و ابقای حجه‌الاسلام قربانی در جایگاه نمایندگی ولی فقیه در استان گیلان هستند ولی نه این قدر که هر آن که موجب رنجش ایشان شده باشد را #نادان خطاب کنند!
حال این که حجه‌الاسلام قربانی در موارد متعددی موجب تنزل جایگاه مهم نمایندگی ولی‌فقیه و رنجش نیروهای انقلابی و دلسوز استان شد که آنها نیز به مثابه اهتمام به این جایگاه و در دفاع از حقوق مردم، انتقاداتی را مطرح می‌کردند که برخی از این انتقادات هم با شکایت و پیگرد قانونی دفتر حجه‌الاسلام قربانی مواجه می‌شد.
 البته راضی به هتک حرمت حجه‌الاسلام قربانی نبودیم و نیستیم، لیکن حفظ عزت ایشان به قیمت تنزل جایگاه نمایندگی ولی‌فقیه و تحقیر منتقدان دلسوز و انقلابی را نیز درست نمی‌دانستیم که متاسفانه در مراسم تودیع و معارفه از سوی برخی سخنرانان صورت گرفت.
بگذریم، هر چه که بود گذشت و ما قدردان لطف، احترام و اعتماد رهبر انقلاب به مردم عزیز گیلان خصوصا جوانان مومن و با انگیزه این استان هستیم و به خود می‌بالیم و از این انتصاب سپاسگزاریم و امیدواریم نماینده جدید، جایگاه نمایندگی ولی‌فقیه را به جایگاه رفیعی که شایسته آن است برسانند؛ ان‌شاءالله.
 Sad_kalame@

captcha
شماره‌های پیشین