sobhe-no.ir
445
شنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۷
11
تهیه‌کننده فیلم «فِراری» در گفت‌وگو با «صبح نو»:

آقای سرتیپی «فِراری» را زمین زد

اکران نوروز 97 وارد چهارمین هفته خود می‌شود. اکرانی با فراز و نشیب‌های فراوان؛ اکران نوروز امسال در ابتدای راه خود استقبالی کم‌فروغ را در گیشه داشت طوری که در روزهای ابتدایی آغاز اکران برخی نوروز 97 را سرآغاز شکست در گیشه قلمداد می‌کردند.

خبر

صبح نو

خبر

در بحث جلوه‌های ویژه بصری از دنیا عقبیم!
آقای هادی اسلامی، مدیر جلوه‌های وِیژه بصری «به وقت شام» به نقد سینما گفت: تمام تلاشمان را کردیم تا در «به وقت شام» حداقل استاندارد جهانی را در نظر بگیریم اما باید بدانیم که فاصله ما با جهان در این عرصه زیاد است و روز به‌روز نیز بیشتر می‌شود. در جهان به دنبال رشد جلوه‌های بصری و دیگر رشته‌های مختلف سینما هستند ولی ما هر روز بدتر می‌شویم. وی تاکید کرد:
 «به وقت شام» 1200 پلان جلوه‌های بصری داشت که 80 دقیقه از فیلم را شامل می‌شد که چهار ماه به طول انجامیده است. استفاده از تکنیک‌های مختلف نقطه عطفی در این هنر-صنعت است.

«دارالفنون فجر» میزبان 50کشور
مدیر بخش دارالفنون سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ضمن تشریح آخرین جزئیات این بخش گفت: امسال ۹۸ نفر از ۵۰ کشور برای حضور در بخش دارالفنون متقاضی بودند.
به گزارش فارس، مازیار میری، مدیر دارالفنون سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با اشاره به اینکه بخش دارالفنون کمپ استعداد‌یابی جشنواره است، گفت: پروسه انتخاب دانشجویان در بخش دارالفنون که امسال سومین دوره خود را برگزار می‌کند به پایان رسیده و 55 دانشجو از 31 کشور به همراه 55 دانشجو از ایران، جمعاً 110 نفر برای این دوره انتخاب شده‌اند.
وی افزود: این 110 نفر پس از یک پروسه دو ماهه که فیلم‌هایشان توسط هیأت علمی مورد بررسی قرار گرفته است، انتخاب شدند. حدود 98 نفر از 50 کشور متقاضی داشتیم که از میان آنها 55 نفر انتخاب شدند و از داخل ایران هم 200نفر را رصد کرده بودیم که پس از بررسی رزومه و آثارشان، 55 نفر انتخاب شدند.
مدیر دارالفنون جشنواره جهانی فیلم فجر در مورد شرایط دانشجویان حاضر در دارالفنون توضیح داد: دانشجویانی که در دارالفنون انتخاب می‌شوند باید زیر 27سال سن داشته باشند همچنین باید سینما خوانده باشند، فیلم کوتاه ساخته باشند و به زبان انگلیسی نیز مسلط باشند.

بهرام افشاری و آتیلاپسیانی دوباره کنارهم
آقای بهرام افشاری در اجرای مجدد نمایش «دیابولیک: رومئو و ژولیت»
به کارگردانی آقای آتیلا پسیانی ایفای نقش می‌کند.
به گزارش فارس، بهرام افشاری در اجرای مجدد نمایش «دیابولیک: رومئو و ژولیت» به کارگردانی آتیلا پسیانی که از 15 فروردین به صحنه می‌رود، به ایفای نقش می‌پردازد.
وی پیش از این در آذر و دی 95 در اجرای نمایش «دیابولیک: رومئو و ژولیت» به کارگردانی آتیلا پسیانی ایفای نقش کرده بود.
افشاری بار دیگر این همکاری را تجربه می‌کند و در اجرای مجدد «دیابولیک: رومئو و ژولیت» در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.
افشاری پیش از این در فیلم‌هایی چون «عصبانی نیستم»، «لانتوری» و «به یک کارگر ساده نیازمندیم» حضور داشته است. این بازیگر در نمایش‌های متعددی چون «دون کامیلو»، «هیپوفیز» و «مرگ فروشنده» به ایفای نقش پرداخته است. افشاری تجربیاتی نیز در عرصه بازیگری تلویزیون داشته که از آن جمله می‌توان به مجموعه تلویزیونی «علی البدل» اشاره کرد.
همچنین بازی در مجموعه تلویزیونی «پایتخت 5» نیز که در حال پخش است، جدیدترین تجربه افشاری در حوزه بازیگری در عرصه تلویزیون است. در نمایش «دیابولیک: رومئو و ژولیت» خانم‌ها و آقایان نوید محمدزاده، ستاره پسیانی، خسرو پسیانی، اصغر پیران، نوید جهانزاده، روح‌الله حق‌گوی لسان، ناز شادمان، مهدی صدر، دیانا فتحی، داوود ونداده و فاطمه نقوی به ایفای نقش می‌پردازند.

تام هنکس با نازی‌ها مبارزه می‌کند
جدیدترین فیلم تام هنکس با عنوان «سگ تازی» سال ۲۰۱۹ راهی سینماها می‌شود.به گزارش مهر به نقل از ورایتی، درام جنگی تام هنکس با عنوان «سگ تازی» سال ۲۰۱۹ اکران می‌شود.
سونی پیکچرز ۶ آوریل ۲۰۱۹ را برای اکران «سگ تازی» تام هنکس تعیین کرد.
«سگ تازی» با بازی تام هنکس با اقتباس از رمان سی.اس فاستر با عنوان «چوپان خوب» ساخته می‌شود و ایرون شیندلر آن را بر مبنای فیلمنامه‌ای به قلم خود هنکس گارگردانی می‌کند. این فیلم توسط گری گوتسمان و هنکس در دست تولید است.
«گری هوند» یا «سگ تازی» اکنون در لوکیشن آن در «بیتون روژ» لس‌آنجلس در دست فیلمبرداری است. این فیلم روزهای اولیه جنگ جهانی دوم را تصویر می‌کند و درباره گروهی متشکل از ۳۷ کشتی متفقین است که رهبری آن را کاپیتان ارنست کراوس با بازی هنکس برعهده دارد. این قافله باید با عبور از آتلانتیک شمالی وارد کارزار شود اما قایق‌های نازی نیز به شدت آن را تحت تعقیب دارند. تام هنکس سال ۲۰۱۶ بازیگر فیلم‌های «عروسی بزرگ یونانی۲»، «هولوگرامی برای پادشاه»، «دوزخ» و «سالی» بود. سال ۲۰۱۷ او با فیلم‌های «حلقه»، «مارک فلت» و «پست» جلوی دوربین رفت. این بازیگر برای سال ۲۰۱۹ نیز دو فیلم در دست ساخت دارد که شامل «سگ تازی» و «داستان اسباب‌بازی۴» می‌شود

 

captcha
شماره‌های پیشین