439
چهارشنبه، ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام امید مهدی‌نژاد

  هم   
در پی بالا گرفتن بحث و تبادل نظر پیرامون طرح موسوم به اعاده اموال نامشروع مسوولان، جمعی از مردم و مسوولان در بیانیه مشترکی از طراحان،‌ حامیان، موافقان و کلاً کسانی که نسبت به این طرح و طرح‌های مشابه حسن نظر دارند،
تقاضا کردند بی‌خیال شوند. در این بیانیه نخست خطاب به کسانی که دلشان می‌خواهد با این طرح مخالفت کنند اما رویشان نمی‌شود، آمده است: می‌دانیم تصور می‌کنید اگر با این طرح مخالفت کنید، بقیه خیال می‌کنند شما نیز اموال نامشروع به دست آورده‌اید. خب اصلاً خیال کنند، مردم کلاً خیالشان را می‌کنند، پس چه بهتر که کار نداشته باشید و کار درست را انجام بدهید. همچنین در این بیانیه آمده است: از ابتدای انقلاب تاکنون حدود بیست‌هزار مسوول به اعمال مسوولیت پرداخته‌اند که رسیدگی به اموال این مسوولان و بستگان نزدیک آنها اگر حتی نفری دو روز به طول بینجامد، در مجموع به 82 سال زمان نیاز دارد. 82 سال دیگر بچه‌های ما نیز فوت کرده‌اند، حالا شما می‌گویید فلان؟ این بیانیه در پایان افزوده است: از کلیه طراحان برنامه‌های اینچنینی خواهشمندیم‌ بی‌خیال شوند و بگذارند مسوولان همین کارهایی را که تا حالا می‌کرده‌اند بکنند و بیشتر از این چیزی را هم نزنند و اگر می‌خواهند هم بزنند چیزهایی را هم بزنند که بشود، برای مثال بدهکاران بانکی را که 500 نفر بیشتر نیستند و نفری کلی میلیارد برده‌اند هم بزنند.  گفتنی است عکس مربوط به همزن دستی و  تزئینی می‌باشد.
 پایان عملیات
تهران به حالت عادی بازگشت. در پی وقوع عملیات نظامی چهارشنبه‌سوزی در اقصی‌نقاط تهران، که با انفجار مواد آتش‌زا و بمب‌های صوتی همراه بود، در ساعات انتهایی شب، ضمن خاتمه خودجوش عملیات، در تهران شرایط عادی اعلام شد. در این عملیات که با کشته و زخمی شدن تنی چند از شهروندان تهرانی همراه بود، عده‌ای از جوانان تهرانی با ایجاد شرایط جنگی در بیشتر مناطق شهری، شور و شادی و نشاط خود را به شکل عجیبی به نمایش درآوردند که در نهایت با اتمام مهماتشان، تعدادی از آنها دستگیر شدند، تعدادی به خانه‌هایشان بازگشتند و تعدادی دیگر نیز در بیمارستان بستری شدند. گفتنی است عملیات نظامی چهارشنبه‌سوزی هر ساله در آخرین شب چهارشنبه سال برگزار و موجب شادمانی جمعی، آسیب‌دیدگی عمومی و سلب آسایش همگانی در سطح تهران می‌شود.

captcha
شماره‌های پیشین