435
شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
1
دستگاه دیپلماسی یک گام به جلو برداشت

طرح دعوی ایران علیه آمریکا

روز چهارشنبه خبرگزاری کیودوی ژاپن در گزارشی به نقل از سفیر ایران در انگلیس اعلام کرد که تهران قصد دارد هفته آینده از آمریکا به سبب نقض برجام شکایت کند آن هم در شرایطی که آمریکا ضرب الاجلی 120 روزه را برای تغییر برجام یا خروج از آن تعیین کرده و بسیاری از مسوولان دستگاه دیپلماسی بر این باورند که ترامپ از این توافق خارج خواهد شد.

حسن رحیم‌پور ازغدی:

می‌خواهند به زور مردم را جهنم ببرند

حسن رحیم‌پور ازغدی با انتقاد شدید از لیبرالیسم اسلامی گفت: برخی‌ها می‌گویند بشریت را دو قطبی نکنید و مرز ایمان و کفر را مشخص نکنید. سؤال این است که خب حرف انبیا چه بوده است؟

برای چندمین بار در سال‌های اخیر اتفاق افتاد

حمله به سفارت ایران در لندن

هواداران یک گروهک شامگاه روز گذشته (جمعه 18 اسفندماه) با حمله به سفارت ایران در لندن، وارد فضای سفارت ایران در این شهر شدند.

کاخ‌سفید در آستانه جنگ تجاری با دنیا با تکیه بر میهن‌پرستی آمریکایی

موج استعفاء در کاخ‌سفید به تیم اقتصادی ترامپ رسید

با تصمیم دونالد ترامپ رییس‌جمهور جنجالی آمریکا به اعمال تعرفه‌های تجاری در بخش واردات فولاد و آلومینیوم، دومینوی استعفای مقامات ایالات‌متحده این‌بار به تیم اقتصادی کاخ‌سفید رسیده است. در همین رابطه، «گری کوهن» مشاور ارشد ترامپ در امور اقتصادی، جدیدترین مقامی آمریکایی است که به‌دلیل مخالفت با سیاست‌های ترامپ از سمت خود کناره‌گیری کرد.

«صبح نو» ماندگارترین آهنگ‌های با موضوع مادر را بررسی می‌کند

نت‌های مهربانی زیرپای مادر

شادی، غم، حماسه و...مجالی هستند تا هنرمندان بتوانند آثار ماندگاری را تولید کنند. در این میان تولیدات مناسبتی جایگاه ویژه‌ای دارند و عموماً مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرند. ولادت حضرت زهرا؟سها؟ و روز زن و مادر یکی از آن مناسبت‌هاست که پیرامونش آثار متعددی در حوزه موسیقی ساخته شده است. در این گذار، نگاهی داریم به ترانه‌های به یادماندنی با موضوع مادر.

عکاس خبرگزاری تسنیم در گفت‌وگو با «صبح‌نو» مطرح کرد

برخورد فیزیکی در موزه ملی

آقای عرفان کوچاری عکاس خبرگزاری تسنیم است. او عکاس همان عکس مشهور از حادثه تروریستی مجلس است که تیتر یک خیلی از رسانه‌های کشور شد. کوچاری هفته گذشته هم دوباره خبرساز شد. او که برای افتتاح نمایش تعدادی از آثار موزه لوور پاریس در تهران در موزه ملی حاضر شده بود، به‌دلیل تنشی که توسط مجموعه حراست موزه ملی در مراسم پیش آمد، دوباره به تیتر رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد. برای اطلاع از جزئیات حادثه و اتفاقی که هفته گذشته جلوی چشم تعدادی از مهمانان خارجی رخ داد، سراغ کوچاری رفتیم.

آیت‌الله علیدوست در دوره رویکردشناسی فقه حکومتی:

فقه حکومتی بدون نقش عقل ممکن نیست

هفته دهم از دوره رویکردشناسی فقه حکومتی، هفته گذشته با ارائه آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست، رییس انجمن فقه و حقوق حوزه علمیه قم برگزار شد.

نگاهی به سفر بن سلمان به انگلیس در گفت‌وگو با «صبح نو» با شیخ عطار:

دوستی100میلیارد دلاری لندن- ریاض

«علیرضا شیخ عطار» قائم مقام اسبق وزارت خارجه و سفیر سابق ایران در هندوستان و آلمان در خصوص سفر «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان سعودی به بریتانیا و سپس آمریکا، به خبرنگار روزنامه صبح نو، گفت: این سفردر چارچوبی صورت می‌گیرد که می‌توان برای آن سه محور ترسیم کرد. نخستین محور آن رقابت عربستان با ایران است که از دوران پهلوی هم شاهد آن بودیم که آمریکا ایران را در منطقه ترجیح می‌داد؛ اما پس از انقلاب که جمهوری اسلامی ایران از کمپ آمریکا خارج شد این عربستان بود که با ثروتش برای سردمداری در منطقه تلاش می‌کند.

اصلاح‌طلبان، اصول‌گرا می‌شوند

خط قرمز کُشتی و خط قرمزِ انقلاب

سرمقاله

راهبرد «بی حجابی اجباری»

رهبر انقلاب: بانوان ایران با حفظ حجاب استقلال فرهنگی و هویتی خود را به دنیا صادر کردند

پرچمدار استقلال فرهنگی

شماره‌های پیشین