433
چهارشنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
1
گزارش «صبح نو» از موسسه ‏ای که فعالیت‏ هایش را بر کودکان متمرکز کرده است

دستان کوچک برای نهال‌های کوچک

دیروز روز نیکوکاری بود و امروز روز درخت‎کاری. هر سال گروه ‏های زیادی هدیه به‌دست، به دیگران کمک می‌کنند و روز بعد هم با نهالی در دست، درخت می‏کارند. در میان تمام فعالیت ‏هایی که در روزهای پایانی اسفندماه انجام می ‏شود، گروهی هم هستند که کارشان با بقیه فرق دارد. موسسه دانش ‏آموزان نیکوکار موعود ایرانیان، نخستین گروه دانش‎آموزان نیکوکار در کشور است، دانش‌آموزانی که فعالیت‎های اجتماعی انجام می‎دهند.

مسعود آب پرور در گفت و گو با «صبح نو»:

«ضدگلوله» اکشن ترین تولید تلویزیون است

نشست رسانه‌ای برنامه «ضد گلوله» با حضور کارگردان و تهیه کننده این برنامه و آقای مسعود آبپرور کارگردان مجموعه‌هایی چون «هوش سیاه» و... در فرهنگسرای رسانه برگزار شد. تازگی رویکرد این برنامه، دشواری‌های ضبط مسابقه‌ای این چنینی و ... از مواردی بودند که در این نشست مطرح شدند.

«صبح نو» برگزاری کنسرت‌های موسیقی را در دو دهه اخیر بررسی می‌کند

حال خوش کنسرت‌ها در دهه نود

برگزاری کنسرت در دولت‌ها معمولاً با حاشیه و البته حمایت‌هایی نیز همراه است. در اوایل دهه 80 با وجود جوی که غالب بود و البته تعداد کم سالن‌های استاندارد، تعداد کنسرت‌های کمی برگزار می‌شد. در دهه 70 نیز این کنسرت‌های موسیقی سنتی بودند که مورد توجه عموم مردم قرار می‌گرفتند و البته چند خواننده جوان فعال در حوزه پاپ مانند آقایان اصفهانی، عصار و شادمهر عقیلی کنسرت‌های شلوغی در فرهنگسرای بهمن برگزار کردند.

پلیس راهور به رانندگان قانونمند جایزه‌های عجیب داد

رانندگی در تهران؛ تشویق ایسلندی در مسکو

رییس پلیس تهران بزرگ در آغاز طرح نوروزی پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد 5 راننده قانونمند برگزیده به انتخاب پلیس راهور تهران بزرگ و با اسپانسری یکی از بانک‌های بزرگ دولتی مسابقات فوتبال جام جهانی را از روسیه و ورزشگاه برگزار‌کننده این دوره از مسابقات خواهند دید.

اسکار2018 با حواشی برگزار شد

آغوش دوباره اسکار برای آثار جنسی

اسکار 2018 برگزیدگانش را شناخت و دراین بین «شکل آب» فیلم برگزیده نودمین دوره این آکادمی شد.

سرمقاله

اجنبی، اجنبی است

رأی نهایی پرونده تعاونی‌های مسکن شهرداری تهران صادر شد

مهر ابطال دستگاه قضا بر دروغ‌های نجومی

دادستان تهران درباره پرونده املاک واگذار شهرداری تهران با اشاره به صدور ۱۸۲ فقره قرار نهایی در این پرونده‌ها گفته است: «۱۲ پرونده منتهی به صدور قرار جلب به دادرسی و ۱۷۰ مورد قرار منع تعقیب صادر شده است»، این اظهار نظر پایان یک سال بوق و کرنای مخالفان سیستم مدیریت شهری دوران 12 ساله شهردار قبلی بود، این رأی نشان داد آنچه در این مدت درباره فساد مالی و زمین‌خواری شهردار سابق گفته شده است بازی سیاسی‌ای بیش نبود. در تقویم قضایی کشور می‌توان برای برخی از پرونده‌های تشکیل شده به واسطه حجم وسیع پرونده‌ها یا روند رسیدگی به آنها، سالگردهای پی‌در‌پی گرفت. یکی از پرونده‌های مطرح قضایی که در آخرین ماه تابستان سال ۹۵ مطرح شد و واکنش‌های گوناگونی را به همراه داشت، پرونده املاک شهرداری بود که در فضای رسانه‌ای کشور به پرونده «املاک نجومی» موسوم شد.

شماره‌های پیشین