428
سه شنبه، ۰۸ اسفند ۱۳۹۶
1
ماجرای درگیری بازیگر جوان و علی دایی هرروز جنجالی‌تر می‌شود

وقایع نگاری ماجرای لابی

گزارش‌«صبح نو» درباره پیامکی‌که دیروز برای مشترکان بانک‌ها ارسال شد

# هشدار رمز دوم*

«به کلیه شهروندان توصیه می‌شود به جهت جلوگیری از وقوع جرم، تا قبل از پایان سال نسبت به تغییر دوره رمز اول و دوم کارت بانکی خود به صورت حضوری در باجه‌های خود‌پرداز اقدام کنند» این متن پیامکی است که دیروز برای بسیاری از مشترکان بانک‌های عامل بانک مرکزی ارسال و باعث بروز برخی نگرانی‌ها آنها شد. سوء استفاده‌های مالی و برداشت از حساب‌های مردم، از سوی هکرهایی که شغل و درآمدشان از این راه است امری طبیعی است، این افراد همیشه دنبال راهی برای نفوذند و بانک‌ها از طعمه‌های چرب این دسته از مجرمان به شمار می‌روند، مشتریان بی خیال راه را برای ورود مجرمان باز می‌گذارند. شاید در چند سال اخیر کمتر شنیده شده است که از حساب کسی در بانکی پولی بدون اطلاع و اجازه مشترک و در واقع از سوی سارقان برداشت شده باشد اما این به معنای اتفاق نیفتادن آن نیست.

اختلاف معاون شهردار و شورا بر سر مصوبه جنجالی همچنان پابرجاست

مرغ یک‌پای طرح ترافیک

در چهل و هشتمین جلسه شورای شهر تهران، ری و تجریش نامه اعتراض فرمانداری تهران در مورد مصوبه طرح ترافیک جدید شهر تهران در حالی مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت با پیشنهاد رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران و به‌رغم مخالفت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، شورا تخفیف 90 درصدی طرح ترافیک را برای خبرنگاران به تصویب رساند تا اصلاحات جدید بار دیگر به تأیید فرمانداری تهران برسد.

ساداتیان در گفت و گو با «صبح نو» مطرح کرد

پُز روشنفکری بعضی هنرمندان، خارج از مرزها

اکران نوروز مهم‌ترین فصل اکران سینمای ایران است و به همین خاطر شانزده فیلم برای نمایش در این ایام، متقاضی شده‌اند.

چرا رهبر انقلاب دوباره به بحث عدالت پرداخته‌اند

سه جریان‌ عدالت‌گریز در دیوان‌سالاری ایران

اول. سال 91، فرصتی فراهم شد که با «الکساندر پروخانف» نویسنده، تاریخ‌دان و دبیرکل انجمن نخبگان روسیه، گپ‌وگفتی یک‌ساعته داشته باشم. پیش از این، شهرتش را به سبب مصاحبه‌ای که چند ماه قبل با یکی از نشریات، باعنوان «ایران بمب اتمی دارد» شنیده بودم. او معتقد بود که ایران دارای بمب اتم است، اما بمب اتم ایران، آن چیزی که آمریکایی‌ها و غربی‌ها تصور می‌کنند نیست، از نظر او بمب اتم واقعی ایران، «تفکر شیعی» است که توانسته بود با نهضت امام خمینی (ره) مجدداً احیا شده و منجر به پیروزی انقلاب اسلامی و نبردهای منحصر به فرد در دوران دفاع مقدس شود.

سید مرتضی فاطمی تهیه کننده و مجری برنامه «180درجه»در گفت‌و‌گو با«صبح نو»

خط قرمزها را جابه‌جا کردیم

برنامه‌های گفت و گومحور در حوزه‌های مختلف، جزو تولیداتی‌اند که مدت‌هاست پای ثابت رسانه ملی شده‌اند و در هر یک از شبکه‌های سیما تعدادی از آن‌ها در قالب و با موضوعات مختلفی وجود دارند.

پیام آیت‌الله سبحانی به جشنواره شعر فجر

تقدیم به روان پاک گوینده «علی‌ای همای رحمت»

حجت‌الاسلام مبلغی در دوره آموزشی فقه حکومتی مطرح کرد

فقه‌الاجتماع مسبوق به علم‌الاجتماع

دوره آموزشی «رویکردشناسی فقه حکومتی» هفته گذشته با حضور حجت‌الاسلام احمد مبلغی، به همت مدرسه آفاق در قم برگزار شد. گزارش زیر خلاصه‌ای از بیانات او در این دوره آموزشی است که در سه جلسه مطرح شده است.

«چراغ سبز» شورای امنیت به عربستان

التفات سیاسی فقیهان

سرمقاله

جایگاه سنگر

شماره‌های پیشین