427
دوشنبه، ۰۷ اسفند ۱۳۹۶
1
تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «سرباز کوچک امام (ره)» منتشر شد

سست‌پیمان‌ها بخوانند

جدیدترین تقریظ رهبر معظم انقلاب بر یک کتاب،‌روز گذشته در برنامه زنده تلویزیونی «فرمول یک» با حضور نویسنده و راوی کتاب رونمایی شد.هفدهم اردیبهشت ماه 1392 بود که انتشارات پیام آزادگان کتاب جدید منتشر‌شده خود را داغِ داغ از چاپخانه تحویل گرفت. خانم فاطمه دوست‌کامی وقت گذاشته بود و سراغ سوژه‌ای رفته بود که احتمالاً خیلی‌ها او را بارها و بارها در تلویزیون دیده بودند. زمانی که خانم خبرنگار در اردوگاه اسرای ایرانی در عراق سراغ رزمنده نوجوان ایرانی رفت تا با او مصاحبه‌کند برخورد رزمنده نوجوان اما دیدنی بود.

حکمت «حکیم» و برداشت «حاکم»

بررسی سهمیه‌های طرح ترافیک در جلسه دیروز شورای شهر

سهم همه محفوظ است

طرح ترافیک جدید جنجال‌های زیادی را برپا کرد، از حذف سهمیه برخی از اقشار گرفته تا گرانی طرح و اخذ عوارض و... که مورد انتقاد خیلی از کارشناسان قرار گرفت اما بالاخره این موضوع در شورا به نتیجه نهایی رسید و سهمیه‌های اقشار مختلف مشخص شد.

هنر و تجربه، انتقادها به حضور فیلم شهرام مکری در جایزه تدی را بی‌اساس خواند

دفاع یک گروه سینمایی از یک جایزه هم‌جنس‌گرایانه

گروه سینمایی هنر و تجربه با انتشار بیانیه‌ای، انتقادات به حضور فیلم شهرام مکری در جایزه تدی را بی‌اساس خواند.

گزارش «صبح نو» از پشت پرده توقف و باز شدن سایت ثبت سفارش خودرو

یک بام و دو هوای میلیاردی

بلاتکلیفی در ثبت سفارش واردات خودرو و زمزمه تغییرات تعرفه‌ای سبب شده تا سایت فروش بسیاری از واردکنندگان خودرو بسته شده و دیگر خبری از شرایط فروش متنوع نباشد. هنوز هم مشخص نیست که این تصمیم وزارت صنعت چرا گرفته شد؛ اما این تصمیم بیش از هر چیزی، بازار را آشفته کرد و خودروسازان داخلی و واردکنندگان خارجی را هم تحت‌الشعاع خود قرار داد. افزایش قیمت‌ها از سوی خودروسازان داخلی بر برخی خودروهای نیمه وارداتی‌شان اعمال شده و واردکنندگان خودرو نیز فروش خودرو را متوقف کردند.

سلبریتی و سیاست از مارلون براندو تا لیلا حاتمی

نمایش بی حجابی به روایت کتاب قانون

دستاوردها فراموش نشود

سرمقاله

درباره عدالت

دکتر حسن سبحانی در گفت‌وگوی تفصیلی با «صبح نو»:

بانک مرکزی در بازار پول ‌سوداگری نکند

در یکی از روزهای آخر بهمن‌ماه بود که برای مصاحبه با آقای حسن سبحانی به دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران رفتیم. در این جلسه مسائل اقتصادی روز که دغدغه‌های مردم است، مطرح شد و وی بسیار صمیمانه و صبورانه به این پرسش‌ها پاسخ داد.

شماره‌های پیشین