425
شنبه، ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
2
دعای رهبر انقلاب در انتهای مراسم ایام فاطمیه

پروردگارا! توطئه‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی را باطل کن

ماشین دزدی در نامجو، دستگیری در گاندی، شورش در گلستان هفتم

وزیر کشور: افراطیون به دنبال کشته‌سازی بودند

مدتی بود که پاسداران، خیابان گلستان هفتم به محل اقدامات آشوبگرایانه و جنایت‌آمیز فرقه دراویش نعمت‌اللهی تبدیل شده بود و پلیس سعی در مماشات با این افراد را داشت اما این افراد در سی‌ام بهمن ماه چهار نفر از نیروهای انتظامی و بسیجی را به شهادت رساندند. در این میان کمتر کسی از دلیل اصلی این اقدامات آشوبگرانه خبر داشت تا اینکه سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ چرایی و چگونگی شروع شدن ماجرای خیابان پاسداران را تشریح کرد.

صبح نو

دعای رهبر انقلاب در انتهای مراسم ایام فاطمیه

پروردگارا! توطئه‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی را باطل کن

مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه‌ زهرا ؟سها؟ که به مدت ۶ شب در حسینیه‌ امام خمینی؟ره؟ علیه برپا بود، پنج‌شنبه به پایان رسید. پایان‌بخش این مراسم، دعای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دست‌اندرکاران اقامه عزای فاطمی بود که پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR متن و صوت آن را منتشر کرد:

اللَّهُمَّ املَأ قُلوبَنا حُبّاً لَکَ، وَ خَشیَهً مِنکَ، وَ ایماناً و تَصدیقاً بِکَ، وَ فَرَقاً مِنکَ، وَ شَوقاً اِلَیکَ، یَا ذَا الجَلالِ وَ الاِکرامِ. اَللَّهُمَّ حَبِّب اِلَینا لِقَائَکَ، وَ اجعَل لَنا فِی لِقائِکَ خَیرَ الرَّحمَةِ وَ اَلبَرَکَةَ، و اَلحِقنا بِالصّالِحینَ، وَ لاَ تُؤَخِّرنا مَعَ اَلاَشرارِ، وَ اَلحِقنا بِصَالِحِ مَن مَضى، وَ اجعَلنا مَعَ صَالِحِ مَن بَقِی، وَ خُذ بِنا سَبِیلَ اَلصّالِحینَ، وَ اَعِنَّا عَلى أنفُسِنا بِمَا تُعینُ الصّالحینَ عَلی اَنفُسِهِم، وَ لاَ تَرُدَّنا فِی سُوءٍ اِستَنقَذتَنا مِنهُ، یَا رَبَّ اَلعالَمِینَ. اللّهُمَّ اَعِنّا عَلی ما فیهِ رِضاکَ و نَصرُک وَ اهدِنا اِلَیه، وَ استَعمِلنا لِما تَسئَلُنا غَداً عَنه.

پروردگارا!
 این توسّل را، این اظهار ارادت حقیرانه‌ ما را به خاندان اهل بیت؟عهم؟ و به حضرت صدّیقه‌ طاهره، به کرم و لطفت قبول بفرما. پروردگارا! آن کسانی که در تشکیل این جلسه کمک کردند و مؤثّر بودند، همه را بر سر سفره‌ رحمت و فضل خود بنشان؛ آن‌ها را به کرم خودت، از کرم خودت برخوردار بفرما؛ آن‌ها را مشمول لطف بنده‌ برگزیده‌ات ــ فاطمه‌ زهرا ؟سها؟ــ قرار بده.
پروردگارا!
به محمّد و آل محمّد، دعاهایی که در این شب‌ها شد ــ که بخش مهمّی از حاجات این ملّت و حاجات این مردم در همین دعاهاست که در این شب‌ها بر زبان گویندگان محترم یا خوانندگان محترم جاری شد ــ همه این دعاها را به استجابت برسان. مانع استجابت دعا را از وجود ما مرتفع بفرما. گناهانی را که مانع استجابت دعای ما می‌شود بر ما ببخش و [ما را] بیامرز.
پروردگارا!
به محمّد و آل محمّد، نظر لطف ولیّت و حجّتت حضرت بقیّةاللّه (ارواحنا فداه) را شامل این جمع بفرما؛ شامل ملّت ایران بفرما؛ شامل شیعیان همه جهان بفرما؛ شامل مسلمانان همه عالم بفرما.
پروردگارا!
 به محمّد و آل محمّد، به مردم بحرین، به مردم یمن، به گرفتاران در کشورهای گرفتار، به مردم نیجریه، به مظلومانی که در این کشورهاگرفتار ظلم دشمنان هستند، همه‌ اینها را فرج کامل عنایت بفرما؛ گرفتاری‌های آنها را برطرف بفرما.
پروردگارا!
به محمّد و آل محمّد، راه‌های صلاح و اصلاح را در مقابل ما قرار بده؛ ما را در پیمودن این راه‌ها کمک بفرما، هدایت بفرما. دشمنان اسلام و مسلمین را مخذول  کن؛ دشمنان جمهوری اسلامی را مخذول کن. آن کسانی که در حال طراحی خصمانه نسبت به جمهوری اسلامی هستند ــ که نمونه‌های کوچکش را شما گاهی در همین حوادث و اغتشاشات می‌بینید؛ این‌ها نمونه‌های کوچک توطئه‌های دشمن است ــ توطئه آنها را خنثی کن، ابطال بفرما؛ آن‌ها را به توطئه‌گران برگردان.
 پروردگارا!
به محمّد و آل محمّد، کسانی که با همه‌ وجود، با همه اخلاص، با همه توان در مقابل این توطئه‌ها می‌ایستند، همه آنها را مشمول لطف و رحمت خودت قرار بده، کمکشان بفرما. پروردگارا! به محمّد و آل محمّد، نیروهای بسیج را، نیروی انتظامی را، سپاه و ارتش را، همه کسانی را که در این راه‌ها خدمتگزاری می‌کنند،
کمک بفرما.

captcha
شماره‌های پیشین