419
سه شنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
13
بازی اندرویدی برای دختران هم آمد

دیزاین کن، جایزه ببر

بازی‌های سبک Dress up و مجموعه بازی‌های حوزه مد و پوشاک در میان محبوب‌ترین بازی‌هایی قرار دارند که کودکان و نوجوانان را در همه کشورها درگیر خود می‌کنند. اخیراً در ایران هم شاهد معرفی بازی‌هایی در این حوزه بودیم که از عناصر بومی در آنها استفاده شده است. یکی از این بازی‌ها، بازی «مدا» است که توسط استودیوی بازی‌سازی رز به مدیریت خانم فاطمه خدایی تولید شده است. خدایی معتقد است مدا یک بازی با محتوای ایرانی اسلامی است که می‌تواند جایگزین بازی‌های خارجی این سبک شود.

مزد ابراهیم

خبر

صبح نو

خبر

تفاهم هیسپان تی‌وی
با «پرنسا لاتینا»ی کوبایی
تفاهم‌نامه تعامل و ارتباط دوجانبه در زمینه تولید خبر و فناوری‌های نوین رسانه‌ای بین رییس خبرگزاری دولتی «پرنسا لاتینا» از کوبا با شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی‌وی و مدیر این شبکه به امضا
رسید.  مدیر خبرگزاری «پرنسا لاتینا» که یکی از خبرگزاری‌های بزرگ و دولتی کوبا به‌شمار می‌آید به همراه سردبیر ارشد این خبرگزاری و سفیر کوبا در ایران طی بازدید از شبکه هیسپان تی‌وی و گفت‌و‌گو با دکتر علی اجاره‌دار مدیر شبکه هیسپان تی‌وی تفاهم نامه‌ای با این شبکه مبنی بر همکاری‌های خبری دوجانبه به امضا رساندند.
بر اساس این گزارش، «لوییز انریکه گونزالس» مدیر خبرگزاری پرنسا لاتینا (Prensa Latina) به همراه «نستور مارین باندوما» سردبیر ارشد خبرگزاری و «الکسیس باندریچ» سفیر کوبا در ایران در بازدید از شبکه اسپانیایی‌زبان هیسپان تی وی، از وب سایت و نیوزروم این شبکه دیدن کردند و از ساختار کلی هیسپان، تولید خبر، برنامه و مستند و استودیوهای پخش این شبکه بازدید و از نزدیک با اولویت‌ها و جزئیات تولید خبر هیسپان آشنا شدند.
بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین شبکه هیسپان تی‌وی و خبرگزاری پرنسا لاتینا به امضا رسید، بنا شده است در خصوص همکاری‌های دو جانبه شامل تبادل بسته‌های خبری و دیگر تولیدات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی صورت گیرد. همچنین تولیدات مشترک تلویزیونی، ساخت مستند، تسهیل حضور خبرنگاران دو‌طرف و گروه‌های تولید خبر, تبادلات تجربیات تکنیکی و آموزش دستاوردهای فنی از دیگر بندهای این تفاهم‌نامه به‌شمار می‌آید.
خبرگزاری «‌پرنسا لاتینا‌» (Prensa Latina) یکی از خبرگزاری‌های بزرگ و مادر در کوبا به‌شمار می‌آید که سایر خبرگزاری‌های دولتی و غیر دولتی اخبار خود را از طریق این منبع دریافت می‌کنند.

captcha
شماره‌های پیشین