419
سه شنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
11
رییس سازمان صدا و سیما در واکنش به حواشی اختتامیه:

حق با حاتمی‌کیاست

پس از حضور برخی از داوران جشنواره فیلم فجر در برنامه هفت، انتقاداتی در فضای رسانه‌ای به استدلال‌های آ‌نها صورت گرفت.

خبر

صبح نو

خبر

«رنج پنهان» ادامه دارد
تصویربرداری روزهای پایانی سریال «رنج پنهان» این روزها در مسجد قندی واقع در خیابان شوش پیگیری می‌شود.
به گزارش فارس، تصویربرداری سریال «رنج پنهان» به کارگردانی آقایان بیژن میرباقری و سید جمال سید حاتمی روزهای پایانی تولید را
پشت سر می‌گذارد. تصویربرداری در حال حاضر در خیابان شوش و مسجد قندی پیگیری می‌شود و پیش از این نیز گروه دوم این سریال در بیمارستان امام رضا ؟ع؟ و گروه اول در کارخانه ارج مشغول تصویربرداری بودند. بیژن میرباقری کارگردانی گروه اول این سریال و سیدجمال سیدحاتمی کارگردان دوم این سریال است.
آقایان وخانم‌ها کاوه خداشناس در نقش یوسف، قطب الدین صادقی (امیر)، اتابک نادری (فیاضی)، فرشید زارعی فرد، سمیرا حسینی (الهه)، آزاده سدیری، نسرین نکیسا، رؤیا اسکندانی، کریم امینی، علی غلامی (کامران)، مهدی سقا، مهربانو باطبی، سونیا اسماعیلی، جواد زیتونی، فرهاد روشن، مهران میرزایی (مأمور ساواک)، علی شجاع (مأمور ساواک)، مهرزاد حسینی، پانته آ میرفصیحی،سارا توکلی (نوشین) از بازیگران این سریال هستند.

رادیو بخشی از وجود ماست
خانم فریبا متخصص بازیگر رادیو و تلویزیون گفت که این روزها درگیر بازی در سریال «دستت را به من بده» به کارگردانی آقای محمدمهدی عسگرپور است.
فریبا متخصص درباره فعالیت این روزهای خود به مهر گفت: چند وقت بود که سریال بازی نمی‌کردم و اکنون بعد از چند سال درگیر بازی در یک سریال با نام «دستت را به من بده» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور هستم. وی درباره همکاری در این سریال اظهار کرد: «دستت را به من بده» یک ملودرام اجتماعی خانوادگی است و مسائلی که در آن مطرح می‌شود نیاز خانواده‌هاست. این سریال متن خوبی دارد و با کارگردانی محمدمهدی عسگرپور به خوبی هم پیش می‌رود. بازیگر «شهرزاد» درباره نمایش‌های رادیویی که این روزها در رادیو نمایش در حال تولید و بازی در آنهاست، اظهار کرد: کار در رادیو خوب است البته کمی کیفیت کارها و نمایشنامه‌ها پایین آمده است اما همچنان ادامه می‌دهیم. من کارمند رسمی رادیو بودم و اول مهرماه امسال بازنشسته شدم ولی همچنان در رادیو کار می‌کنم چراکه فعالیت در رادیو را با هیچ جای دیگر نمی‌توان مقایسه کرد. متخصص اضافه کرد: نمی‌توان رادیو را ترک کرد چراکه رادیو بخشی از وجود ماست. من از نظر دلی تئاتر را خیلی دوست دارم به دلیل اینکه ارتباط مستقیم با مخاطب دارید اما رادیو یک صنعت و تکنیک است که با هنرهای دیگر قابل مقایسه نیست.

در انتظار تولید «سلمان فارسی»هستیم
آقای عبدالله اسکندری طراح چهره پردازی پیشکسوت سینما، ابراز امیدواری کرد پروژه «سلمان فارسی» تحولی در عرصه سریال سازی باشد.
این طراح گریم پیشکسوت درباره کارهای دیگری مثل «سلمان فارسی» به کارگردانی آقای داوود میرباقری که در آینده نزدیک مشغول آنها خواهد شد، عنوان کرد: داوود میرباقری همه آثارش حرفه‌ای است و امیدوارم سریال «سلمان فارسی» هم اثر متفاوت دیگری مثل سایر کارهای این کارگردان باشد. وی در پایان با اشاره به سریال «ماه تی تی» که قرار بود میرباقری آن را برای شبکه نمایش خانگی بسازد، گفت: «ماه تی تی» داستان بسیار جذاب و پرکششی داشت که متأسفانه به تولید نرسید اما امیدوارم سریال «سلمان فارسی» که قرار است در تلویزیون تولید شود به نتیجه برسد و تحولی در سریال‌ها ایجاد کند. حدود چندین ماه است که عوامل اصلی در حال تحقیق روی کار هستند و پیش تولید آن آغاز شده است.

ساخت سری دوم سریال «محکومین»
با سفارش شبکه یک سیما قرار است سری دوم مجموعه «محکومین» نیز ساخته شود.
آقای بهروز مفید تهیه کننده سریال «محکومین» درباره میزان رضایت مخاطبان از این مجموعه به صبا گفت: اطلاعات دقیقی از میزان مخاطبان این سریال ندارم. اگر می خواهید اطلاعات آماری و جامع ای داشته باشید بهتر است از اداره آمار شبکه یک سیما بپرسید، اما بازخورد هایی که از سمت مدیران شبکه داشتیم نشانگر این موضوع بود که مردم این کار را دوست داشتند. با سفارش شبکه یک سیما قرار است سری دوم مجموعه «محکومین» نیز ساخته شود.
وی راجع به دو کارگردانه بودن این مجموعه و میزان رضایت از هردو کارگردان توضیح داد: یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شد این کار با دو کارگردان ساخته شود، این بود که باید به آن زمانی که برای پخش اش در نظر گرفته بودند می رسید. این کار سخت تر از آنچه فکر می کردیم بود. کار پر لوکیشن و پربازیگری بود و قریب به ۴۵۰بازیگر در این سریال بازی می کردند.
  سریال «محکومین» دی ماه ازشبکه یک سیما پخش شد. این مجموعه به مجازات جایگزین می پرداخت.

captcha
شماره‌های پیشین