415
سه شنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
1
معظمی نیا: بیشترین فرصت سرمایه‌گذاری در عراق متوجه حضور ایران است

پیشگامی کویت در بازسازی عراق!

«بازسازی عراق» پس ازنابودی گروه تروریستی داعش در این کشور به یکی از موضوعات اصلی دیپلماسی بغداد تبدیل شده است. بر اساس برآوردی که حیدر العبادی ارائه کرده، بازسازی ویرانه‌های اشغالگری داعش، به ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه نیاز دارد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به آینده سینمای ایران؛

سینما باید از ابتذال فاصله بگیرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، یکشنبه 15 بهمن با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه 2 سیما، صحبت‌های مختلفی را در حوزه سینما، تئاتر، ادبیات و... مطرح کرد.

خلبان ترابری نیروی هوایی پس از تماشای«به وقت شام» در گفت‌وگو با «صبح‌نو» از خاطرات پروازهایش به سوریه می‌گوید

جامبوجت ایرانی در دلِ آتش

فیلم‌سینمایی «به وقت شام» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا شب گذشته در پردیس سینمایی ملت اکران و با استقبال اهالی رسانه مواجه شد. فیلمی که به موضوع نقش ایران در حمایت و پشتیبانی از مردم سوریه در برابر تکفیری‌ها و معارضان اختصاص دارد و درام اصلی آن حول یک پرواز لجستیکی از ایران به سوریه شکل گرفته است. موضوعی که فقط یک فیلم نیست و در دنیای واقعی هم رنگ و بو دارد. شاید خیلی از ما ویدیویی را که چند وقت قبل توسط تکفیری‌ها در فضای مجازی منتشر شد دیده باشیم.

سرمقاله

توقع اقدام آنی و قاطع

ممنوعیت استفاده از تلفن همراه و کاربرد شبکه‌های اجتماعی در مراکز درمانی

موبایل‌بازی بیمارستانی به اتاق جراحی رفت

نمایش اتاق‌های جراحی و عکس عریان برخی بیماران و خلاصه همه‌جور تصویری در صفحات مجازی پزشکان مختلف و پرستاران و حتی انترن‌ها رونق گرفته بود که این کار معمولاً بدون اطلاع بیماران یا با اطلاع و بدون اجازه آنها انجام می‌شد. رفتار زننده برخی از این افراد باعث شد تا وزارت بهداشت با صدور مصوبه این اقدام را ممنوع کند.

مراسم ترحیم روزنامه‌نگار مجاهد، مرحوم مقدسی در تهران برگزار شد

می‌خواست به‌عنوان خبرنگار به سوریه برود

مراسم ترحیم و یادبود مرحوم حاج‌رضا مقدسی، که این روزها با عنوان «روزنامه‌نگار تراز انقلاب اسلامی» از او یاد می‌شود، دیروز در مسجد نور میدان فاطمی تهران با حضور فعالان سیاسی و فرهنگی و رسانه‌ای برگزار شد.

به مجلس کشاندن آخوندی باز هم در دستور کار نمایندگان مجلس قرار گرفت

دوباره وزیر راه دوباره استیضاح

دانش آموزان امسال حدود دو هفته کمتر از روزهای مصوب به مدرسه می‌روند

بنویسید سال‌تحصیلی بخوانید سال تعطیلی

یک روز تعطیلی برای بارش شدید برف، روزهای دیگر تعطیلی برای آلودگی هوا، روز دیگر تعطیلی برای تعمیرات مدرسه و روزهای دیگرش تعطیلی برای جلسه اولیا و مربیان، این‌ها داستان هر روزه مدرسه رفتن دانش‌آموزان است. هر روز دانش‌آموزان برای دلیلی از رفتن به درس منع می‌شوند و از فضای آموزشی دور می‌افتند. حال آنکه بر طبق مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش، در سال تحصیلی 97-96 دانش‌آموزان باید 185 روز به مدرسه بروند، تعداد روزهایی که البته با تعطیلات بی‌شمار، تعداد آن، به کمتر از این‌ها می‌رسد.

شماره‌های پیشین