411
چهارشنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
1
رهبر انقلاب با اشاره به تحولات منطقه تبیین کردند:

هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان

تکلیف برنامه «هفت» و رشیدپور مشخص می‌شود؟

رضا «زبل خان» پور

پس از ماه‌ها انتظار و اخبار ضدونقیض، چند روز پیش خبر اجرای برنامه هفت توسط آقای مهران مدیری اعلام شد، ولی روز گذشته بازهم اخبار جدیدی منتشر شد.

آخوندی و نجفی در آزمون خدمت‌رسانی به مردم در بحران برفی رفوزه شدند

دوقلوهای افسانه‌ای

موج سنگین بارش برف که از ابتدای هفته در بخش‌های مختلف ایران آغاز شده بود، با وجود توقف نسبی بارش‌ها همچنان بحران‌هایی را به وجود آورده که مشخص نیست چه زمانی به پایان خواهد رسید. در طول روزهای گذشته مشکلات زیادی در مدیریت شهری وجود داشت و دارد که همچنان مردم با آن دست به گریبان هستند، اما اثرات برف زمستانی تنها به سوءمدیریت شهر تهران ختم نمی‌شود بلکه دو فرودگاه مهرآباد و امام‌خمینی (ره) به دلیل بارش برف، مسدود شدن باندها و پایین آمدن دید افقی خلبانان عملاً نتوانستند تعداد زیادی از پروازهای خود را عملیاتی کنند و همین موضوع باعث شد برای بعضی از مسافران این فرودگاه‌ها مشکلاتی جدی به وجود آید.

حاشیه نگاری حضور رحیم‌پور ازغدی میان مسافران مستأصل فرودگاه امام؟ره؟

مردم متلک‌های سنگین مسوولان را فراموش نمی‌کنند

«صبح نو» جشنواره‌های فرهنگی هنری دهه فجر را بررسی می‌کند

روزهای شاد رقابت

بهمن‌ماه برای ایرانیان، ماه شعف و شادی و هیجان است. برگزاری مراسم دهه فجر در مدارس، مساجد و اماکن مختلف و همچنین پخش ویژه برنامه‌های صداوسیما در این ایام حال و هوای خاصی را ایجاد می‌کند. یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در این ایام برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری است. در این مجال نگاهی داریم به این جشنواره‌ها.

تلاش کاخ سفید برای تمرکز شورای امنیت بر برنامه‌موشکی ایران ادامه دارد

اسناد پفکی آمریکا علیه ایران

آمریکا با تدارک نمایش‌های مضحک و مدارکی جعلی در حال ترغیب اعضای شورای امنیت به کنار گذاشتن برجام و تمرکز بر برنامه موشکی جمهوری اسلامی است.

لاریجانی دست از حمایت روحانی می‌کشد؟

خداحافظ رفیق

گفته می‌شد آقای علی لاریجانی مانع سؤال از رییس‌جمهور است؛ می‌گفتند یک‌تنه در برابر طرح سؤال از رییس‌جمهور ایستاده و اجازه نمی‌دهد طرح سؤال از آقای روحانی به صحن علنی مجلس شورای اسلامی برسد و حتی اجازه نمی‌دهد این سوال‌ها به کمیسیون‌های تخصصی برود اما حالا او روز گذشته از پشت تریبون مجلس گفت که کسی مانع طرح سؤال از رییس‌جمهور نیست. موضوعی که به نظر می‌رسد نشانه‌هایی از جدایی مجلس یا بهتر بگوییم طیف علی لاریجانی از دولت و رییس‌جمهور روحانی باشد.

عیدی 21 هزار میلیارد ریالی برای مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی

سرمقاله

نظارتی نامنتظره

شماره‌های پیشین