397
شنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۶
4

از انفعال تا پیش‌دستی

تلاش برای اختلاف افکنی در جبهه اصول گرایان

انتقام گیری از فداکاری انقلابی

بالاخره روزه سکوت صادق محصولی پایان یافت و بار دیگر دوستدار دیرین محمود احمدی نژاد در فقدان سوژه برای جدال سیاسی، اختلاف افکنی در بدنه اصول گرایان را آغاز کرد. گویا کارویژه سیاسی این دسته از فعالان سیاسی از انتخابات مجلس شورای اسلامی نهم تا اکنون تغییر نکرده است؛ کنشی غیراصول گرایانه در پوشش انقلابی نمایی.

مجمع تشخیص در اطلاعیه‌ای اعلام کرد

جزئیات نشست مشترک نمایندگان آمریکا، منافقین، بارزانی‌ و عربستان درباره ایران

صبح نو

مجمع تشخیص در اطلاعیه‌ای اعلام کرد

جزئیات نشست مشترک نمایندگان آمریکا، منافقین، بارزانی‌ و عربستان درباره ایران

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلت نظام درباره اظهارات اخیر آقای محسن رضایی دبیر این مجمع درباره اغتشاشات اخیر کشور و نقش برخی از کشورهای همسایه و همچنین جزییات نشست مشترک نمایندگان آمریکا، منافقین، بارزانی‌ و عربستان درباره ایران اطلاعیه‌ای صادر کرد.
الف: پس از انتشار رسمی خبر نشست رسانه‌ای دکتر محسن رضایی از سوی روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، وی به نقل از گزارش رسمی یک مقام امنیتی ذیل مذاکرات صحن مجمع از پشتیبانی و نقش آفرینی مشترک آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان
با همراهی گروهک منافقین و عناصر سلطنت طلب در اغتشاشات اخیر خبر داد. در ادامه پس از اصرار خبرنگاران با استناد به گزارش مذکور اضلاع میز برنامه ریزی آشوب را به شرح ذیل اعلام نمودند:
_ مایکل اندریا: مدیر بخش جاسوسی و عملیات‌های ضد ایران در سازمان سیا که طبق افشاگری روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز برای ایجاد بی ثباتی و آشوب در ایران به این سمت منصوب شده است.
_ نماینده کشور عربستان سعودی.
_ یکی از بارزانی‌ها که نماینده اسراییل بوده است.
_ نماینده گروهک منحط و شکست خورده منافقین و طفلاح برادر زن صدام دیکتاتور معدوم عراق ( که چند ماه پیش توسط آمریکا از زندان عراق آزاد شده است )
پیرو این افشاگری؛ رسانه‌های ضدانقلاب با دستپاچگی و کاربرد ترفند رد گم کنی با
برجسته سازی یکی از اعضای اتاق اغتشاش و تغافل نسبت به سایر اعضای مصرح در خبر دکتر رضایی، تلاش خود را برای انحراف افکار عمومی و هجوپردازی در این زمینه به کار گرفتند تا از تأثیر افشاگری صورت پذیرفته بکاهند!
ب - آمریکا، اسراییل و ملک سلمان به بازسازی حزب بعث عراق پرداخته‌اند و قصد دارند درانتخابات چند ماه آینده عراق نقش منفی ایفا کنند لذا عناصری از جمله برخی نزدیکان خانواده صدام را تشویق به فعالیت سیاسی در عراق کرده‌اند.
این طیف به عنوان ضلع سوم اغتشاشات اخیر با کمک منافقین و سلطنت طلب‌ها در کنار آمریکا، اسراییل و عربستان در اغتشاشات اخیر دست داشته‌اند.
ج: هسته اصلی اغتشاشات اخیر متشکل از عربستان، آمریکا، منافقین و بعثی‌ها کسانی هستند که نه تنها در کودتای نافرجام سال ١٣٥٩ و جنگ تحمیلی هشت ساله نقش محوری ایفا کرده‌اند بلکه در تأسیس و ایجاد داعش محوریت داشته‌اند و همگان می‌دانند مغز متفکر حزب بعث عراق (عزت ابراهیم) با ابوبکر البغدادی مجری اصلی سازمان داعش همراهی و معاونت داشته است و امروزه که شاخه بعثی داعش به منطقه اربیل پناه آورده و برای تجزیه شمال عراق در کنار بارزانی تلاش‌هایشان بی نتیجه مانده، بار دیگر با کمک آمریکا، اسراییل، عربستان و منافقین می‌کوشد در ایران نیز اغتشاش و آشوب ایجاد کند.
د: هر چند آمریکا، اسراییل و عربستان در تجزیه شمال عراق و دخالت و فتنه در لبنان و اغتشاشات اخیر ایران شکست تاریخی متحمل شده‌اند و سریال شکست‌هایشان به صورت یک افتضاح سیاسی ماهیت قدرت آنان را نشان می‌دهد، ولی همچنان بنا دارند به دخالت‌های نامشروع خود ادامه دهند که هوشیاری مردم و نیروهای امنیتی به ویژه در مقابله با شایعه سازی و دروغ پراکنی آنان در فضای مجازی و رسانه‌ای مهم‌ترین عامل خنثی شدن توطئه‌های دشمنان خواهد بود.

captcha
شماره‌های پیشین