397
شنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۶
2

رهبر انقلاب درگذشت حجت الاسلام «مهدی مظاهری» را تسلیت گفتند

اطلاع‌رسانی به‌موقع راه را بر موج‌سواری ضد انقلاب بست

موج‌سواری با کشته‌سازی خیالی

چهارشنبه 12 دی پس از یک هفته ناآرامی و البته اغتشاش در تهران و برخی از شهرستان‌های کشور، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران پایان فتنه 96 و شکست توطئه‌های دشمن علیه انقلاب را اعلام کرد. حالا یک هفته پس از بازگشت آرامش به کشور دشمنان و شکست‌خوردگان این فتنه با تئوری کشته‌سازی در فکر تحریک احساسات مردم و شاید شکل‌گیری تجمعات دیگری با اهداف امنیتی هستند که همین مساله وظیفه و رسالت قوه قضاییه در رسیدگی به پرونده عاملان این اتفاق و همچنین جلوگیری از شایعه‌سازی علیه نظام را بیش از پیش سنگین‌تر می‌کند.

نفکتش ایرانی بعد از 7 روز همچنان درآتش می‌سوزد

اعزام 12 تکاور نیروی دریایی به چین

صبح نو

رهبر انقلاب درگذشت حجت الاسلام «مهدی مظاهری» را تسلیت گفتند

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت روحانی خدمتگزار و واعظ شهیر، حجت الاسلام آقای مهدی مظاهری را تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
بسمه‌تعالی
درگذشت روحانی خدمتگزار و واعظ شهیر حجت‌الاسلام آقای حاج مهدی مظاهری رحمة‌الله علیه را به همه‌ دوستداران و ارادتمندان و تربیت شدگان منابر مؤثر آن مرحوم و بالاخص به خاندان مکرّم و بازماندگان محترم ایشان تسلیت عرض می‌کنم. زمزمه‌  معنویِ دعا و نیایش آن مرحوم در شب‌های جمعه و سحرهای ماه مبارک رمضان طی سال‌های طولانی، در شمار یادگارهای معنوی شهر عزیز اصفهان است و امید است همواره برقرار باشد.
سیّد علی خامنه‌ای
۲۲ دیماه ۱۳۹۶

 

captcha
شماره‌های پیشین