397
شنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۶
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام امید مهدی‌نژاد

 پرداخت   
در پی افشاگری یک خبرنگار فیگارو مبنی بر پول دادن سازمان مجاهدین به سخنرانان نشست‌ها و کنفرانس‌های این سازمان، جمعی از کارشناسان سیاسی که وضع‌شان خراب است، برای سخنرانی در نشست‌ها و کنفرانس‌های این سازمان اعلام آمادگی کردند. این کارشناسان که خواستند نامشان فعلاً فاش نشود ولی گفتند اگر بعداً بشود بلامانع است، ضمن این اعلام آمادگی ابراز داشتند حاضرند در مورد تمام موضوعات مورد علاقه با تمام رویکردهای متصور سخنرانی کنند و اگر بیشتر پول بدهند حتی آمادگی دارند در موضوعات غیرموردعلاقه و با مزخرف‌ترین رویکرد ممکن نیز سخنانی ایراد نمایند.  گفتنی است چندی پیش خبرنگار فیگارو به نقل از یک دیپلمات افشا کرد که سازمان مجاهدین در نشست‌ها و کنفرانس‌های خود به هر سخنران آمریکایی ۲۵هزار دلار و به هر سخنران فرانسوی ۱۲هزار و ۵۰۰ دلار پرداخت می‌کند.

 فحش
رابرت دنیرو بار دیگر به دونالد ترامپ فحش داد. دنیرو که در مراسم اعطای جوایز گالا شرکت کرده بود، ترامپ را فردی دیوانه و احمق توصیف کرد. ترامپ هنوز نسبت به این کنش، واکنشی ابراز نداشته است.

فحش دیگر
محمدجواد ظریف نیز بار دیگر به دونالد ترامپ فحش داد. وی که در مسکو صحبت می‌کرد، گفت بعید می‌دانم ترامپ خودش اطلاع داشته باشد چه می‌خواهد بکند. گفتنی است در پی صحبت‌های ظریف، آل پاچینو طی تماسی تلفنی با رابرت دنیرو، به او گفت: یاد بگیر، اینطوری فحش می‌دهند، نه اونطوری.

captcha
شماره‌های پیشین