397
شنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۶
11
فصل‌دوم«دیواربه‌دیوار»درراه تولید

این‌بار کدام‌سفیر خارجی می‌آید؟

فصل دوم سریال «دیواربه‌دیوار» به کارگردانی آقای سامان مقدم برای پخش از تلویزیون درحال تولید است.

خبر

صبح نو

خبر

محمدکاسبی به«بچه مهندس»پیوست
آقای محمد کاسبی آخرین بازیگری است که به تازگی به سریال «بچه‌مهندس» اضافه شده است.
به گزارش فارس، تصویربرداری سریال «بچه مهندس» به کارگردانی آقای علی غفاری و تهیه‌کنندگی آقای سعید سعدی همچنان در لوکیشن اصلی این سریال در بوستان ولایت ادامه دارد و محمد کاسبی یکی از جدیدترین بازیگرانی است که به این سریال اضافه شده است. همچنین بازی خانم بهاره رهنما به تازگی در این سریال آغاز شده و تصویربرداری نیز به 35 درصد رسیده است. گروه تولید این روزها مشغول تصویربرداری فاز‌کودکی نقش اصلی سریال هستند. قصه‌های این سریال در یک یتیم‌خانه با نام «خانه خورشید» سپری می‌شود. آقای علی غفاری به همراه آقای جواد کاسه‌ساز برای تسریع در روند تولید این سریال را کارگردانی می‌کنند. فاز نخست سریال در چهار قسمت تولید شده و فاز‌دو در شهرک دفاع مقدس و بوستان ولایت در حال تصویربرداری است.
تصویربرداری سریال «بچه مهندس» از اوایل آبان ماه در بوستان ولایت آغاز شد. «بچه مهندس» در 45 قسمت و در سه فاز برای شبکه پنج سیما ساخته خواهد شد.

دستمزدها در دوبله پایین است
آقای اردشیر منظم دوبلور انیمیشن‌ها و سریال‌ها با اشاره به مشکلات حوزه دوبله بیان کرد که دستمزدها در این شغل پایین است.
اردشیر منظم دوبلور و گوینده درباره دوبله انیمیشنی که این روزها بر عهده دارد، به مهرگفت: دوبله انیمیشن «مهارت‌های زندگی» را بر عهده داریم که فرخ یکدانه کارگردان انیمیشن و شوکت حجت مدیر دوبلاژ آن است.
وی درباره دوبله آثار انیمیشنی بیان کرد: حوزه کاری من در دوبله بیشتر انیمیشن است و در شرایط کنونی دوبله که سریال‌های رئال کمترند بیشتر روی انیمیشن‌ها کار می‌کنیم. البته در حوزه انیمیشن هم آثاری که بیرون از سازمان صداوسیما دوبله می‌شود به لحاظ اقتصادی صرفه بیشتری دارد. منظم با اشاره به دستمزدهای پایین در عرصه دوبله اظهار کرد: این دغدغه همه ما دوبلورهاست که دستمزدها پایین است و حتی اگر بخواهیم اقتصادی حساب کنیم ارزشی ندارد برای ۱۰۰ قسمت انیمیشن چندین ماه خود را درگیر کنیم.

«جمعه‌ایرانی»برمی‌گردد
کارگردان «جمعه ایرانی» درباره تولید دوباره این برنامه بیان کرد که قرار بود از نیمه دی ماه شروع شود ولی هنوز درگیر مسائل مالی و جزئیات دیگر است.
آقای مهران امامیه درباره برنامه «جمعه ایرانی» که قرار است از شبکه شما روی آنتن برود، به مهر گفت: صحبت‌هایی درباره این برنامه توسط آقای علی دارابی معاون امور استان‌ها و آقای مرتضی میرباقری معاون سیمای استان انجام گرفته ولی هنوز زمان پخش برنامه مشخص نیست.
وی ادامه داد: ما بنا داریم در تهران با همکاری استان‌های ایران برنامه‌ای را مثل «جمعه ایرانی» آماده کنیم و هر صبح جمعه این برنامه هم از شبکه شما و هم صدای آن از رادیوی استان‌ها پخش می‌شود و احتمالاً نامش نیز همان «جمعه ایرانی» باشد. کارگردان «جمعه ایرانی» اظهار کرد: برای تولید این برنامه قرار است هر هفته از هنرمندان یک استان دعوت شود و نوعی ارزش‌گذاری برای استان‌ها و شهرستان‌های ایران است. امامیه درباره زمان شروع تولید برنامه توضیح داد: من فکر می‌کردم کار را از نیمه دی ماه شروع می‌کنیم اما بحث برآوردهای برنامه کمی طول کشید و جزئیات دیگری نیز باقی مانده است.

ساخت‌فصل‌جدیدبرنامه«بهترین شو»
آقای حمید گُلی یکی از عموهای فیتیله‌ای است که آخرین برنامه تلویزیونی که حضور داشته «بهترین شو» نام دارد.
گُلی درباره فعالیت اخیرش در تلویزیون به صبا، گفت: قرار است قسمت دوم «بهترین شو» را کار کنیم. هنوز زمانش مشخص نشده است.
آقای علیرضا آقایی تهیه‌کننده برنامه می‌خواهد دیگرانی را نیز دعوت به این برنامه کند.
او درباره برنامه‌های کودک و نوجوانی که در حال پخش است و معیار ارزیابی سازمان صداوسیما برای پخش این برنامه‌ها توضیح داد: ارزیابی کردن فعالیت‌هایی که عزیزان و دوستان هنرمندم در شبکه‌های مختلف سیما انجام می‌دهند دور از انصاف است. این روزها سازمان صداوسیما همه کارها را با اسپانسر می‌خواهد. آوردن اسپانسر را هم به عهده افرادی گذاشته که می‌خواهند فعال باشند و تولید کنند.
نمی‌گویم حضور اسپانسر ناخوشایند و نامطلوب است. به‌هرحال کسی که به‌عنوان اسپانسر و سرمایه‌گذار می‌آید نظراتی دارد که گاهی با خط تولید برای جریان کار تلویزیونی مخصوص کودکان همخوانی ندارد.

 

captcha
شماره‌های پیشین