395
سه شنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۶
1
روسای جمهور و قوه قضاییه موضع‌گیری کردند

دوقوه همگرا در سیاست های مجازی

«صبح نو» از آخرین وضعیت جسمانی رهبر شیعیان نیجریه گزارش می‌دهد

«شیخ زکزاکی» ماندلای نیجریه

پس از 38 سال از وقوع انقلاب اسلامی مردم بسیاری از کشورها با مکتب اهل‌بیت (ع) به‌عنوان ایدئولوژی انقلاب اسلامی آشنا شده‌اند. «نیجریه» که پرجمعیت‌ترین کشور آفریقاست، قطعاً موفق‌ترین مقصد انقلاب اسلامی در بین کشورهای قاره سیاه است؛ کشوری با حدود ۱۷۰ میلیون نفر جمعیت که ۴۰ درصد آن را مسیحیان و 50 درصد دیگر را مسلمانان تشکیل می‌دهند، مسلمانانی که به برکت تلاش‌های «شیخ ابراهیم زکزاکی» حدود ۱۰ میلیون نفر از آنان طرفدار انقلاب اسلامی و مذهب جعفری شده‌اند.

در اثر درگیری مسلحانه در عربستان سه شاهزاده سعودی کشته شدند

تنش در ریاض

بر اثر درگیری مسلحانه‌ای که ظهر دیروز در محوطه زندان حائر ریاض -که محل بازداشت شاهزادگان سعودی است- روی داد، سه شاهزاده سعودی و هفت نفر از نگهبانان این زندان کشته شدند.

سرمقاله

تدبیر جوان

گزارش «صبح نو» از میزان فروش فیلم‌ها در هفته‌ای که گذشت

عبور «سد معبر» از «خالتور» و اکران 2 فیلم جدید

در هفته‌ای که گذشت، فیلم تازه‌نفس «سدمعبر» جای کمدی «خالتور» را گرفت و با فروش جالب توجهی که در عرض هفت روز داشت؛ جایگاه دوم جدول فروش را از آن خود کرد.

استاندار کرمانشاه در گفت‌وگو با «صبح نو» از تلخ و شیرین پس از زلزله می‌گوید

60 روز پس از آن شب سهمگین

آقای استاندار، شاید فکرش را هم نمی‌کرد که این 2 ماه، روزها و شب‌هایش با هم یکی شده باشد. کرمانشاه برای آقای «هوشنگ بازوند» حالا مترادف شده است با همه لحظه‌هایی که با تار زلزله و پود رنج و درد و مصیبت گره خورده است. آنقدر که وقتی قرار است از سخت‌ترین شب کاری‌اش در طول این 2 ماه پس از زلزله بگوید، بغضش می‌ترکد و چشمانش خیس می‌شود. حالا که گذشت زمان و ثبات نسبی در مناطق زلزله‌زده، صحبت درباره اقدامات، شایعه‌ها، کمبودها و تجربه‌های گرانبهای پس از زلزله کرمانشاه را آسان‌تر کرده است، سراغ او رفتیم تا برایمان از این روزها و شب‌های سخت با همه تهدیدها و فرصت‌هایش بگوید. گفت‌وگوی ما با آقای بازوند را بخوانید.

طرح تحول آموزش‌وپرورش با تغییر نام وزارتخانه محقق می‌شود؟

تربیت رسمی و عمومی پای تخته

وزارت آموزش‌وپرورش جزو نخستین وزارتخانه‌هایی است که با مردم سروکار دارد. 12 سال از زندگی دانش‌آموزان در ارتباط با آن می‌گذرد و مسلماً تصمیماتی که درباره این وزارتخانه گرفته می‌َشود، می‌تواند زندگی همه مردم را تحت‌الشعاع قرار دهد. وزارتخانه‌ای که البته قرار است دیگر وزارت آموزش‌وپرورش نباشد و قرار است نامش تغییر پیدا کند و به وزارتخانه تربیتی تبدیل شود.

نمایندگان فروش کالای قاچاق را آزاد کردند

اشتغالی که به تولید ملی ضربه می زند!

کمیسیون تلفیق مجلس روز یکشنبه موضوعی را بررسی و تصویب کرد که قطعاً مخالفان جدی را در روزهای آتی به همراه خواهد داشت. فروش کالای قاچاق مصوبه عجیبی بود که اعضای کمیسیون تلفیق مجلس دست روی آن گذاشتند و به آن رسمیت دادند.

گلدن‌گلوب2018بااعتراض‌به‌تجاوزجنسی‌برگزارشد

«وقت تمام است» هالیوود؟!

روز گذشته مراسم گلدن‌گلوب 2018 برگزار و برندگان این محفل مهم سینمایی معرفی شدند.

شماره‌های پیشین