390
سه شنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۶
1
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از توافق با رییس جمهور خبر داد

مالکیت سهام عدالت در آستانه آزادسازی

گزارش «صبح نو» از میزان فروش فیلم‌ها در اولین هفته زمستان

از ثبات در اکران تا فروش یکنواخت فیلم‌ها

روزهای اول زمستان در سینما با فروش ادامه‌دار کمدی آینه بغل و اکران فیلم «خانه کاغذی» همراه شد. با این حال میزان فروش گیشه‌ها تغییر چندانی نسبت به هفته گذشته نداشتند و 3 فیلم کمدی همچنان صدرنشین‌اند.

رییس جمهور آمریکا مدعی شد مردم ایران گرسنه‌اند

#shutuptrump

رییس جمهور آمریکا در جدیدترین پیام توئیتری خود در اظهاراتی خصمانه و کینه توزانه رسماً خواستار براندازی («تغییر») در جمهوری اسلامی شد و ثابت کرد که حمایت‌های آمریکا و انگلیس از اعتراض‌های مردمی در ایران برای به انحراف کشاندن آن و تبدیلش به اغتشاش موفق شدند.

دخالت‌های عربستان و امارات به اردن کشیده شد

کودتای سعودی در اردن

« ملک عبدالله دوم» پادشاه اردن اخیراً به منظور جلوگیری از کودتا طی فرمانی، سه تن از شاهزادگان نزدیک خود را برکنار و به اقامت اجباری محکوم کرد. گفته می‌شود دستگاه‌های اطلاعاتی «امان» تماس‌هایی بین برادران و پسر عموی پادشاه اردن با مقامات سعودی و اماراتی برای کودتا علیه وی را رصد کرده‌اند.

خبرهای امیدوارکننده از اجرایی شدن قانونی که مدت‌ها معطل مانده بود

نور امید در چشم معلولان

این روزها، شاید امیدوارکننده‌ترین روزها برای معلولان باشد. روزهایی که آنان، نتیجه تلاش‌ها و پیگیری‌هایشان را همراه با همیاری مسوولان، مدیران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نظاره می‌کنند. روزهایی که بالاخره پس از دو سال معطل ماندن یک قانون روی زمین مانده، قرار است بالاخره اجرایی شدن مفاد اصلاحیه قانون جامع معلولان کلید بخورد و به این ترتیب، این قانون در قالب تسهیلات و طرح‌هایی به وقفه 10 ساله در زندگی عادی معلولان و مشکلات پیش روی آنان پایان دهد.

سرمقاله

خوش خیال‌ها

صاحبان کسب و کارهای اینترنتی نوپا قربانی غیر مستقیم اغتشاش‌های این روزها شده‌اند

سقوط موشک روی دخل استارتاپ ها

چند روزی است که اپلیکیشن های تلگرام و اینستاگرام از دسترس کاربران ایرانی خارج شده است. موضوعی که البته به گفته مسوولان ذی‏ربط موقتی است و در روزهای آینده، دوباره در دسترس مردم قرار خواهد گرفت. اما قطع تلگرام و اینستاگرام چه تبعاتی خواهد داشت. آیا از دسترس خارج کردن آن‏ها تأثیری روی اقتصاد و زندگی اجتماعی مردم خواهد گذاشت.

اقتصاد لیبرالی؛ آفت اقتصاد ایران

شماره‌های پیشین