388
یکشنبه، ۱۰ دی ۱۳۹۶
1
با دستور معاون سیما صورت گرفت

ایست به «خارج از دید»

احتمال دارد پخش مستند «خارج از دید» از شبکه سوم سیما با دستور معاون سیما متوقف شود.

انتشار آمار خودروهای مردودی تست فنی دوباره نام خودروی آشنا را سر زبان‌ها انداخت

همان همیشگی؛ پراید

هر روز آمار جدیدی از تلفات جاده‌ای و تعداد نفراتی که در جاده‌های کشور می‌میرند، منتشر می‌شود. طبق بررسی‌هایی که انجام شده، یکی از مقصران اصلی مرگ و میر جاده‌ای خودروهای ناایمن هستند. خودروهایی که حتی در مراکز معاینه فنی هم نمره قبولی نمی‌آورند و اما باز به بازار عرضه و در جاده‌های کشور رانده می‌شوند و تلفات جانی عظیمی را به وجود می‌آورند.

اغتشاش‌گران به اموال عمومی خیابان‌های مرکزی تهران آسیب زدند

دود آشوب

تظاهرات اقتصادی مردم که از مشهد آغاز شده بود به تهران رسیده اما نکته تأسفبار این اتفاقات سوءاستفاده برخی‌جریان‌های ضدانقلاب و موضع گیری‌های سیاسی برخی چهره‌های دولتی است که نگاهی کاملاً سیاسی به مطالبات مردمی دارند و آن را به جریان‌های منتقد و مخالف دولت نسبت می‌دهند.

مردم ایران: اجازه فتنه‌انگیزی دوباره را نمی‌دهیم

گله مندانی که پای انقلاب ایستاده‌اند

روز گذشته هشتمین سالروز حماسه نهم دی ماه بود. مردم با اینکه از دولت و وضعیت معیشتی‌شان گله مند بودند اما بازهم با حضور گسترده خود حماسه‌ای دیگر آفریدند و نشان دادند پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند اما از دست کاخ نشینان جان به لب شده‌اند.

مصلی نمایشگاه کتاب تهران را میزبانی می‌کند

بازگشت به عقب

نخستین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۴ تا ۲۲ آبان‌ماه سال ۱۳۶۶ در محلّ نمایشگاه بین‌المللی تهران (در انتهای بزرگراه چمران) و تا سال ۱۳۸۵ نیز در همین محل برگزار شد. نمایشگاه کتاب در سال ۱۳۸۶ به مصلای امام خمینی (ره) منتقل و ۹ دوره نیز در این محل برپا شد. با حرف و حدیث‌های فراوان به شهر آفتاب رفت و حالا بعد از برگزاری تنها دو دوره، قرار است مجدد به مصلای تهران برگردد. سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

گزارش «صبح نو» از بازار جدیدی که حاشیه‌های زلزله‌های اخیر ساخته است

قیمت گذاری روی گسل

حدود دوهفته‌ای از زلزله تهران و کرج و به وجود آمدن شوک بزرگ می‌گذرد. بعدازاینکه کابوس زلزله برای تهرانی‌ها و مردم رنگ واقعیت گرفت، حالا تب جدیدی پس از زلزله به‌وجود آمده است. حال که زلزله به وقوع پیوسته و گمانه‌زنی‌ها درباره زلزله بزرگ‌تر وجود دارد، تب ایمن‌سازی، انتشار آمارهای ساختمان‌های روی گسل و حتی تب فروش خانه‌هایی که روی گسل قرار دارند، این بار بالا گرفته است. پس زلزله‌های زلزله به شکل‌های مختلف وجود دارند و فکر و ذکر پایتخت‌نشینان را رها نمی‌کنند.

عضو کمیسیون تلفیق در گفت‌و‌گو با «صبح نو»: قیمت‌های اعلامی حامل‌های سوخت رد می‌شوند

بنزین شایعات روی آتش گرانی

در تبصره ۱۸ لایحه بودجه سال ۱۳۹۷، مسأله استفاده بهینه از منابع دولت در راستای دستیابی به اشتغال مورد هدف قرار گرفته که آقای روحانی در صحن علنی مجلس در این باره نیز اشتغال فراگیر را به عنوان یکی از سه مبنای اصلی بودجه سال بعد اعلام کرد.

سناریوهای تکراری

شماره‌های پیشین