371
سه شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۶
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام امید مهدی‌نژاد

  آلمانی  
در پی سخنان آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که خطاب به پزشکان این کشور ابراز شد، جمعی از پزشکان ایرانی ضمن ابراز همدردی با پزشکان آلمانی، با آنان همدردی کردند. به گزارش پایگاه‌های خبری، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سخنانی که خطاب به پزشکان آلمانی بیان شد، به آنها گفت: توقع نداشته باشید که حقوق شما از حقوق معلمانی که شما را تربیت کرده‌اند، بیشتر باشد. گفتنی است پزشکان ایرانی نیز همچون پزشکان آلمانی از وضع بد اقتصادی رنج می‌برند و درآمد آنها مدام رو به کاهش است.

  کتاب  
رییس‌جمهور ایالات متحده آمریکا تغییر کرد. دونالد ترامپ که سخنانش مبنی بر اینکه وقت کتاب خواندن ندارد، با واکنش منفی آمریکایی‌های فرهیخته روبه‌رو شده بود، ضمن اعلام اینکه تغییر کرده است و بنا دارد از این به بعد به کتاب و کتاب‌خوانی توجه بیشتری داشته باشد، گفت: در روز کریسمس شما را با کتاب سورپرایز می‌کنم. گفتنی است ترامپ تصمیم گرفته است کاج کریسمس امسال کاخ سفید را با استفاده از کتاب تزیین کند و به همین علت دستور داده است کتاب‌هایی با جلد سبز برای این همه تهیه شود. گفتنی است در پی انتشار این تصویر یک کتاب‌شناس آمریکایی با دو دست توی سر خودش زد، که راهی بیمارستان شد.

  دلداری  
در پی انجام قرعه‌کشی مسابقات جام جهانی فوتبال، که طی آن تیم فوتبال کشورمان در قرعه موسوم به گروه مرگ این رقابت‌ها جای گرفت،‌کارلوس کی‌روش سرمربی تیم فوتبال کشورمان در گفت وگو با یولن لوپتگی سرمربی تیم فوتبال اسپانیا، وی را دلداری داد. در پی انتشار این خبر جمعی از خودکم‌بینان کشورمان ضمن مخالفت با این عمل رندانه کارلوس کی‌روش خواستار برکناری وی شدند. گفتنی است کلاً جور عجبیی است.

captcha
شماره‌های پیشین