371
سه شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۶
15
گفت‌وگوی «صبح‌نو» با خاله شادونه به بهانه اجرا در مناطق زلزله‌زده

کرمانشاه قلب می‌خواهد

خانم ملیکا زارعی، مشهور به «خاله‌شادونه» با حضور در مناطق زلزله‌زده به اجرای برنامه در میان کودکان و نوجوانان این مناطق پرداخت.

خبر

صبح نو

خبر

سریال«بانوی عمارت» به فصل دوم رسید
فصل دوم سریال «بانوی عمارت» توسط احسان جوانمرد در حال نگارش است.به گزارش صبا ، فصل دوم سریال «بانوی عمارت» توسط آقای احسان جوانمرد در حال نگارش است. این مجموعه تاریخی به کارگردانی آقای عزیزالله حمید نژاد در دو فصل ساخته می‌شود. گروه سازنده این سریال در حال حاضر در کاشان مشغول تصویربرداری هستند. سه ماه از تصویربرداری این کار می‌گذرد و پیش‌بینی می‌شود تا پنج ماه آینده کار تصویربرداری این مجموعه تاریخی به پایان برسد. خانم‌ها و آقایان مهران احمدی، پانته‌آ پناهی‌ها، امیر حسین آرمان، اندیشه فولادوند، لیلا اوتادی، شبنم فرشاد جو، مهتاج نجومی، محمد فیلی، احسان امانی، نیکی‌نصیری، حسام منظور و مریم مؤمن بازیگران این کار هستند.

دعوت به ساده زیستی در سریال «دکتر ماهان»
 سریال تلویزیونی «خانواده دکتر ماهان» به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی بهروز خوش رزم در مرحله پیش تولید قرار دارد.به گزارش خبرگزاری فارس، خانواده دکتر ماهان داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می‌کند؛ این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش در جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت‌هایی است که انسان امروز را تنهاتر از همیشه، خسته و ملول کرده است. از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته است از همین رو امیر عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود در ماجراجویی شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست بوم همراه کند. این مجموعه تلویزیونی به سفارش سیمافیلم ساخته می‌شود.قویدل ساخت مجموعه‌هایی چون دیوار شیشه‌ای، شب می‌گذرد، دولت مخفی، رؤیای گنجشک‌ها و روح الله را در کارنامه خود دارد. همچنین وی فیلم‌های تلویزیونی چون در همین نزدیکی، سکوت خدا، راه نجات را کارگردانی کرده است. قویدل فیلم چاقی را در نوبت اکران دارد.

محمود پاک‌نیت و نگین معتضدی در «شبکه»
تصویربرداری سریال «شبکه» با حضور محمود پاک نیت و نگین معتضدی مقابل دوربین ادامه دارد.به گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تصویربرداری سریال «شبکه» به کارگردانی آقای احمد معظمی و تهیه کنندگی آقای ابوالفضل صفری کماکان در تهران ادامه دارد و آقای محمود پاک نیت و خانم نگین معتضدی به تازگی مقابل دوربین این سریال رفتند. پاک نیت نقش تأثیرگذاری را در روند داستان برعهده دارد و پیش بینی می‌شود، یکی از بازی‌های متفاوت کارنامه‌اش را در این مجموعه شاهد باشیم. «باغ بی‌روزنه» عنوان فصل اول «شبکه» است که در 15 قسمت با محوریت امنیت نرم و آسیب‌های اجتماعی در حال ساخت است.اتفاقات این مجموعه همگی برگرفته از پرونده‌های واقعی است و نتیجه تحقیقات پیاپی و پژوهش‌های طولانی مدتی است که خروجی‌اش در‌اختیار کارشناسان متعددی در حوزه‌های مختلف دینی، روان‌شناسی، فرهنگی و گروهی از فعالان اجتماعی گذاشته شده و در جلساتی جداگانه نظرات آنها روی طرح‌ها ارزیابی و اعمال شده است. آقایان ابوالفضل صفری تهیه کننده، احمد‌معظمی کارگردان، هومان فاضل نویسنده فیلمنامه و مرتضی اصفهانی مشاور پروژه این سریال تلویزیونی هستند.

پخش «خانه پدری» از شبکه آی‌فیلم
سریال «خانه پدری» از چهارشنبه (پانزدهم آذرماه) در جدول پخش شبکه آی‌فیلم قرار می‌گیرد.به گزارش برنا، مجموعه تلویزیونی «خانه پدری» به کارگردانی آقای فریدون حسن‌پور از چهارشنبه (۱۵ آذرماه) به جای مجموعه «پنجمین خورشید» به روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود.مجموعه تلویزیونی «خانه پدری» به نویسندگی آقای مسعود بهبهانی و تهیه کنندگی آقایان ایرج محمدی و مهران‌مهام محصول سال ۱۳۷۹ است که در سال ۱۳۸۰ از شبکه پنج سیما پخش شد. این مجموعه تلویزیونی داستان دختری به نام سارا را به تصویر می‌کشد که متوجه می‌شود خانواده‌ای که در آن بزرگ شده، خانواده واقعی او نیستند. خانم‌ها و آقایان شقایق فراهانی (سارا)، بهزاد فراهانی، دانیال حکیمی، مجید صالحی، امیر‌نوری، مرتضی احمدی، اتابک نادری، پوراندخت مهیمن، ثریا قاسمی، زیبا نادری، سام‌درخشانی، فاطمه صادقی، مهدی فتحی و ... در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند. سریال «خانه پدری» از چهارشنبه هر روز ساعت ۱۶ از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و تکرار آن در ساعت‌های ۲۴ و ۸ خواهد بود.

بازدید معاون صدا از رادیو نمایش
حمید شاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی ایران از اداره کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش بازدید کرد.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، آقای حمید شاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی ایران از اداره کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش بازدید کرد.
در این دیدار با مدیران مجموعه در خصوص فرایند تولید برنامه‌های نمایشی گفت‌وگو شد . همچنین معاون صدا ضمن بازدید از ساختمان قدیمی رادیو و با حضور در استودیو پخش و تمرین نمایش‌ها، با هنرمندان رادیو نمایش صمیمانه گفت وگو کرد. این‌دیدار در محل اداره کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش در میدان پانزده خرداد صورت گرفت .

captcha
شماره‌های پیشین