sobhe-no.ir
366
سه شنبه، ۰۷ آذر ۱۳۹۶
2

خبر

اهتمام دستگاه قضا بر اجرای عدالت

پرونده کهریزک بسته شد

شعبه ۲۲ دادگاه تجدیدنظر، سعید مرتضوی را در پرونده کهریزک، به اتهام معاونت در قتل به دو سال حبس تعزیری محکوم کرد و پرونده این زندان بعد از 8 سال مختومه شد.

صبح نو

خبر

بزرگ‌ترین رزمایش
امداد و نجات دریایی جهان آغاز شد
بزرگ‌ترین رزمایش امداد و نجات دریایی جهان با شرکت 32 کشور در آب‌های کشور بنگلادش آغاز شد.
ناوگروه 49 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران متشکل از ناوشکن سبلان و ناو لجستیکی بندرعباس پس از پیمودن 3804 مایل دریایی در این رزمایش شرکت کرد.
بر اساس این گزارش، ناخدایکم رضا قربانی فرمانده ناوگروه 49 نداجا هدف از شرکت در این رزمایش بین المللی را حضور مقتدرانه راهبردی نیروی دریایی ارتش در آب‌های آزاد و توانمندی برقراری امنیت در آب‌های اقیانوس هند توسط کشورهای حاشیه این اقیانوس بدون نیاز به دخالت کشورهای فرامنطقه‌ای عنوان کرد.

لاریجانی: نباید اجازه دهیم
اتهامات آمریکا مانع اجرای برجام شود
آقای علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار هیأت اروپایی به‌ریاست «یانوش لواندفسکی» نماینده و رییس هیأت روابط با ایران در پارلمان اتحادیه اروپا، گفت: جمهوری اسلامی ایران خود را متعهد به برجام می‌داند و نباید گذاشت که اتهامات بی‌پایه و اساسی که از سوی آمریکا و برخی از متحدانش در منطقه بیان می‌شود، مانع روند اجرای مفاد این توافق‌نامه شود.
وی با بیان اینکه ایجاد ثبات و امنیت در منطقه و جهان از اهمیت زیادی برخوردار است، تصریح کرد: ما در مبارزه با تروریسم، تمام تلاش خود را کرده‌ایم، ولی برای نابودی آنها به عزم بین‌المللی نیاز است، اما‌متأسفانه برخی از کشورها از آنها حمایت کرده و سلاح در اختیار آنها قرار می‌دهند و در عین حال بیانیه هم صادر می‌کنند که با تروریسم مخالف هستند.

سپاه روزانه 400 کانکس
برای زلزله‌زدگان غرب کشور می‌سازد
سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، سخنگو و مسوول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه روزانه 400 کانکس برای اسکان زلزله‌زدگان غرب کشور می‌سازد.
وی با بیان اینکه سپاه تا پایان اسکان دائم زلزله‌زدگان در کنار مردم خواهد بود، گفت: زمان موردنیاز برای اسکان دائم یک سال اعلام شده است اما امیدواریم چون زلزله ورزقان با همکاری سایر دستگاه‌ها، سپاه‌تعهد خود را بسیار زودتر از زمان اعلام‌شده به پایان برساند.
سردار شریف در پایان خاطرنشان کرد: سپاه فجر استان فارس بازسازی هفت روستای زلزله‌زده را در غرب کشور بر عهده گرفته است.

 

captcha
شماره‌های پیشین