365
یکشنبه، ۰۵ آذر ۱۳۹۶
1
صبح‌نو از ا‌قدام قابل تأمل برنامه«من‌وشما»گزارش می‌دهد

رپرتاژ‌ برای‌‌ رفقا؟

برنامه «من وشما» به تهیه‌کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی‌پور، جمعه گذشته میزبان رضا صادقی خواننده پاپ بود.

جنبش النجباء عراق به سوریه پیشنهاد کرد

آزادسازی بلندی‌های جولان

دبیرکل جنبش «النجباء» عراق اعلام کرد که این جنبش پیشنهاد مشارکت از طریق «گردان آزادی جولان» در آزادی جولان از اشغال رژیم صهیونیستی را به دمشق داده است.

وجود مخدر صنعتی جدید تأیید شد

«گل» و «دستمال» روی میز پلیس

نخستین گزارش درباره ورود دستمال‌های اعتیادآور به ایران سال گذشته به دست پلیس رسید و حالا این خبر و ورود مواد روانگردان جدید به کشور تأیید شده است. ماده مخدری که به گفته کارشناسان حوزه مواد مخدر قوی‌تر از حشیش است و اثراتی به مراتب شدیدتر در افراد دارد. نخستین گزارش از این ماده جدید ارائه شد که براساس تحقیقات انجام شده گرچه مصرف این ماده که جزو «کانابینوئیدهای سنتزی» است شیوع زیادی نداشته ولی گزارش‌هایی از توزیع و مصرف این ماده جدید به دست پلیس رسیده بود. این ماده که جزو مواد روانگردان محسوب می‌شود در ابعاد کوچک‌تر از 0.5 سانتی‌متر در 0.5 سانتی‌متر استفاده می‌شود و جنس آن شبیه به کاغذ خشک‌کن یا پارچه است.

حاشیه‌های پیرامون شرکت تاکسیرانی آنلاین ادامه دارد

این رانندگان معترض

ویرگول مسأله ساز، این هفته در صحن مجلس بررسی می‌شود

یک سوءتفاهم ۳۵۰ هزار میلیارد تومانی

جابجایی تنها یک ویرگول در متن قانون بودجه 96، این روزها جنجال آفرین شده است. این ویرگول ناچیز اما بار مالی سنگینی بر دوش دولت گذاشته و حقوق مادام‌العمر برای مسوولان و نمایندگان مجلس را احیا کرده است.

«صبح نو» دلیل فرسودگی بسیاری از بیمارستان‌های شهرهای بزرگ را بررسی می‌کند

بیمارستانی با احتمال ریزش

تصاویر عجیب بودند. بیمارستانی که تنها هفت ماه از افتتاحش می‌گذشت در زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه به‌شدت آسیب دید. همین اتفاق انگشت اتهام را به‌سوی بسیاری از بیمارستان‌های کشور نشانه رفت. سؤال کدام بیمارستان‌ها ایمن و فرسوده نیستند، به سؤال‌هایی تبدیل شدند که بعد از زلزله بسیار پرسیده می‌شدند. اظهارنظر جدید قائم‌مقام وزیر و سخنگوی بهداشت، آب پاکی را روی دست بسیاری از جویندگان جواب ریخت.

شماره‌های پیشین