364
یکشنبه، ۰۵ آذر ۱۳۹۶
1
رییس‌صنفVODوIPTV درگفت‌وگوبا«صبح‌نو»:

خطوط‌قرمزتلویزیون‌ونظام‌فرق‌دارند

روز گذشته آقای جهرمی وزیر ارتباطات، در توئیتر، از کاهش مخاطبان تلویزیون در دنیا و افزایش بینندگان ویدئوهای آنلاین خبرداد.

هشدار هواشناسی: سرد شدن هوا تا 10 درجه زیر صفر

زلزله سرما در کمین کرمانشاه

کپی‌برداری ناتمام از حراجی‌های غربی ادامه دارد

بازار سیاه تقلید

شاید شنیده باشید که جمعه پس از روز شکرگزاری در آمریکا Black Friday نامیده می‌شود. بلک فرایدی، بزرگ‌ترین حراجی دنیا، با تخفیف‌های استثنایی و هیجان‌انگیز به روز مهمی در آمریکا تبدیل شده است. به لطف فروشگاه‌های اینترنتی بلک فرایدی دیگر مختص آمریکا نیست.

داعش، علیه بیداری اسلامی

مجتهد‌زاده: آشفتگی در خاورمیانه حاصل سیاست‌های آمریکا و عربستان است

سونامی فساد و زلزله

گفت‌وگو با حسن شمشادی درباره الزامات عملیات رسانه‌ای پساداعش

حتی زبان عربی هم بلد نیستیم

پس از شکست سیطره سیاسی و جغرافیایی داعش، اکنون فرصتی فراهم شده که بپرسیم چگونه می‌توان با اقدامات فرهنگی و رسانه‌ای هزینه مقابله‌های نظامی احتمالی آینده را به حداقل رساند و آن را دفع کرد. نکته‌ای که در پاسخ رهبری به سردار سلیمانی هم مشهود است. استفاده از تجربه‌های آقای حسن شمشادی، خبرنگار واحد مرکزی خبر که از سال 89 در سوریه فعالیت داشته است، می‌تواند در این زمینه مفید باشد. با او درباره الزامات فعالیت رسانه‌ای و فرهنگی پساداعش گفت‌وگو کردیم.

حمله تروریستی به نمازگزاران جزیره الروضه

300مصری‌قربانی‌تکفیری‌هاشدند

انفجاری انتحاری در مسجد الروضه مصر که هنگام برپایی نماز جمعه روی داد، منجر به کشته و مجروح شدن بیش از 300 نفر شد. این عملیات تروریستی در حالی در نزدیکی قاهره روی داد که عبدالفتاح السیسی، رییس‌جمهور مصر در برابر سیاست‌های دیکته شده عربستان در قبال یمن، قطر، سوریه و ایران همچنان بی‌طرف و منفعل برخورد می‌کند.

گزارش «صبح نو» از جشنی غیرمنتظره در حاشیه‌ای‌ترین و محروم‌ترین نقاط پایتخت

خنده‌های کودکانه ‌پای کوره‌های سکوت

برگزاری مراسم از گپی دوستانه شروع شد. از این‌که بعضی از بچه‌هایی که در کوره‌های آجرپزی کار می‌کنند، دوست داشتند معروف شوند. همین بهانه هم باعث ‌شد تا جشنی برای شادی بچه‌ها در کوره‌ها برگزار شود؛ جشنی که متولی اصلی آن سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران است.

مقابله با استکبار در هرجای دنیا؛ راهبرد انقلاب اسلامی

کمک مستشاری ایران در یمن

« با صراحت می‌گوییم هرجا به حضور ایران در مقابله با استکبار نیاز باشد، کمک خواهیم کرد.» این عبارت گویای شجاعت، شهامت و عزت ایران در برابر استکبار و همچنین سیره انقلاب است که از سال 57 شمسی آغاز و تاکنون با اقتدار ادامه داشته است. بسیاری از سیاستمداران معتقدند که کمتر رهبری را در جهان می‌توان پیدا کرد که چنین با اقتدار و با شجاعت سیاست‌های کشورش را آن‌هم در برابر دیدگان قدرت‌هایی که هر روز به دنبال راه و بهانه‌ای برای زمین زدن جهوری اسلامی ایران هستند، داشته باشد؛ استکباری که با ناکامی در موضوع داعش و ایجاد جنگ‌های مذهبی و ایذایی حالا سراغ یکی از نقاط قوت جمهوری اسلامی ایران، یعنی قدرت موشکی نیز رفته است.

تربیت فکری-سیاسی نیروهای جدید حامی دولت برای حضور در ساختار اداری کشور

کادرسازی پنهان حلقه نیاوران

مکاتب فکری برای استیلا و ارتقای دامنه قدرت خود نیازمند شناخت دقیق نسبت به محیط فعالیتشانند. اعضای تصمیم ساز مکتب‌های فکری برای افزایش ضریب پایداری در عرصه منازعات، خواهان حضور نیروهای همسو با آنان در مجامع علمی و بدنه اداری هستند تا از این بستر شرایط حفظ قدرت و دستیابی به اهداف آنان میسر شود.

پسا داعش و مأموریت مقاومت

شماره‌های پیشین