363
چهارشنبه، ۰۱ آذر ۱۳۹۶
2
پاسخ رهبر انقلاب به نامه سردار سلیمانی:

به بشریت خدمت بزرگ کردید

فرمانده سپاه قدس در نامه‌ای به رهبر انقلاب خبر داد

پایان فتنه سیاه

دیروز در تاریخ معاصرغرب آسیا روز ماندگاری ثبت شد؛ سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی به رهبرانقلاب، پایان سیطره شجره خبیثه داعش در منطقه را تبریک گفت و آن را دستاورد رهبری حکیمانه و پایداری ملت، دولت، ارتش و نیروهای مردمی عراق و سوریه و مجاهدان و شهدای مدافع حرم توصیف کرد.

صبح نو

پاسخ رهبر انقلاب به نامه سردار سلیمانی:

به بشریت خدمت بزرگ کردید

متن پاسخ رهبر انقلاب اسلامی به نامه سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
سردار پر افتخار اسلام و مجاهد فی سبیل‌الله آقای سرلشکر حاج قاسم سلیمانی دام توفیقه
خدای بزرگ را با همه وجود سپاسگزارم که به مجاهدات فداکارانه شما و خیل عظیم همکارانتان در سطوح مختلف، برکت عطا فرمود و شجره‌ خبیثه‌ ای را که به دست طواغیت جهان غرس شده بود، به دست شما بندگان صالح درکشور سوریه و عراق ریشه کن کرد.
این تنها ضربه به گروه ستمگر و روسیاه داعش نبود، ضربه‌ سخت‌تر به سیاست خباثت‌آلودی بود که ایجاد جنگ داخلی در منطقه و نابودی مقاومت
ضدّ صهیونیستی و تضعیف دولت‌های مستقل را به وسیله رؤسای شقیّ این گروه گمراه هدف گرفته بود. ضربه بود به دولت‌های قبلی و کنونی آمریکا و رژیم‌های وابسته به آن در این منطقه که این گروه را به وجود آوردند و همه گونه پشتیبانی کردند تا سلطه نحس خود را در منطقه غرب آسیا بگسترانند و رژیم غاصب صهیونیست را بر آن مسلط سازند.
شما با متلاشی ساختن این توده سرطانی و مهلک، نه فقط به کشورهای منطقه و به جهان اسلام بلکه به همه ملت‌ها و به بشریت خدمتی بزرگ کردید. این نصرتی الهی و مصداق: و ما رمیتَ اذ رمیت و لکن الله رمی بود که به خاطر مجاهدت شبانه روزی شما و همرزمانتان به شما پاداش داده شد.
اینجانب صمیمانه به شما تبریک می گویم و با این حال تأکید می‌کنم که از کید دشمن غفلت نشود.
آنهایی که با سرمایه گذاری سنگین این توطئه شوم را تدارک دیده بودند، آرام نخواهند نشست؛ سعی خواهند کرد آن را در بخشی دیگر از این منطقه و یا به شکلی دیگر دوباره به جریان افکنند. حفظ انگیزه، حفظ هوشیاری، حفظ وحدت، زدودن هر پسماند خطرناک، کار فرهنگی بصیرت افزا و خلاصه، آمادگی‌های همه جانبه نباید فراموش شود. شما را و همه‌ برادران مجاهد از کشورهای عراق و سوریه و دیگران را به خدای بزرگ می‌سپارم و به همه شما سلام و دعا می‌کنم.
والسلام علیکم و رحمةالله
۳۰ آبانماه ۱۳۹۶
سید علی خامنه‌ای

 

captcha
شماره‌های پیشین