360
شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۶
1
برنامه ششم؛مدت هاست که منتظر اجرایی شدن است

دولت همچنان بدون برنامه

حاشیه‌های برنامه ششم تمامی ندارد. این‌بار برنامه ششم پس از گذشتن از خوان تدوین و تصویب لایحه پرماجرا، در خوان اجرا گیر کرده است تا جایی که یکی از مهم‌ترین بخش‌های گزارش کمیسیون اصل 90 درباره تخلفات دولت مربوط به برنامه پنج ساله ششم توسعه بود.

گفت و گوی «صبح‌نو» با مهران رجبی به بهانه بازی در فیلمی با مضمون زلزله

پس از 7ریشتر زلزله دنبال مقصر نباشیم

این روزها مدتی است که یک حادثه تلخ، غمی فراگیر را به وسعت یک کشور در سراسر ایران پراکنده و صدر تمام اخبار به زلزله‌ای اختصاص یافته که که گویی کل ایران را تکان داده است.

در سفرهای چهارگانه اردوغان،پوتین،العبادی و باجوا چه گذشت

شروط ایران برای مذاکره با عربستان

رفت و آمدهای اخیر تهران را باید از روزهای دیپلماتیک ایران نامگذاری کرد؛ از سفر مقام‌های سرشناس به پایتخت گرفته تا تماس‌های تلفنی که میان مقام‌های ایرانی و طرف‌های مقابل برقرار شده است. البته در این بین عربستان نیز کانون تحولات دیپلماتیک بوده، از تلاش برای بازسازی رابطه سیاسی با عراق و روسیه گرفته تا برگزاری نشست‌های مختلف با موضوع منطقه در این کشور.

رییس سازمان امداد و نجات پاسخ می دهد

هلال سرخ کم‌فروغ

چند روزی از زلزله شهرهای غربی ایران می‌گذرد. در خیابان، بر سر در هر کوچه‌ای، مسجد، میدان معروف و باشگاه ورزشی، چادرهای کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان دیده می‌شود. پیام‌های بانک‌ها و سازمان‌ها مدام به مشترکین فرستاده می‌شود تا مردم کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب‌ها واریز کنند. در شبکه‌های مجازی نیز هنرمندان و سلبریتی‌ها دست به کار شده‌اند تا خود کمک‌ها را جمع‌آوری کنند.

آخرین پایگاه های تروریست‌های داعش در عراق آزاد شد

پایان کار داعش در عراق

حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق عصر دیروز در پیامی آزادسازی شهر راوه عراق را که مشرف به مرز سوریه است، تبریک گفت و این آزادی را نشان‌دهنده قدرت بالای نیروهای مسلح این کشور توصیف کرد چرا که موفق شدند عراق را از اشغال کامل تروریست‌های تکفیری داعش آزاد کنند.

انتشار «...و زمین آرام شد» در روزهای ناآرام زمین

زمین آرام بایرامی پس از لم یزرع

بعد از «لم یزرع» که جوایز زیادی برای آقای محمدرضا بایرامی به همراه داشت، همگان منتظر اثر تازه وی بودند. حالا خبر انتشار کتاب جدیدی از وی مخاطبان را خشنود کرده است.

«حمیدنعمت‌الله»درگفت‌وگوبا«صبح‌نو»تأییدکرد

مهمانی‌داعش‌با«آرایش‌غلیظ2»

خبر تولید فیلم سینمایی «آرایش غلیظ 2» به کارگردانی آقای حمیدنعمت‌الله و برخی جزییات آن منتشر شد.

سرمقاله

رفع بحران از سازمان بحران

میزبانان خراسانی یک هفته پس از اربعین با روی گشاده از زائران امام رضا (ع) پذیرایی کردند

دو قدم مانده به عشق

پیاده‌روی به مشهد مقدس به امروز و دیروز برنمی‌گردد. آن زمان که زائرین اتوبوس‌سوار به مشهد می‌رفتند، در راه بسیاری از زائران را با پای پیاده می‌دیدند که درست به سمتی می‌روند که آن‌ها هم به آن سمت حرکت می‌کنند، به سمت مشهدالرضا (ع). رسم پیاده‌روی به مزار امام‌هشتم‌ (ع) سال‌هاست که انجام می‌شود. به یک روز و دو روز هم ختم نمی‌شود. سال‌هاست که عشاق ضامن آهو در این راه قدم می‌گذارند.

شماره‌های پیشین