358
سه شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۶
2

رهبر انقلاب: همه دستگاه‌ها

فرانسه: می‌توان تحریم‌های جدید علیه برنامه موشکی ایران وضع کرد

معرکه گیری مکرون

وزارت خارجه فرانسه روز دوشنبه اعلام کرد:«می‌توان تحریم‌های جدید علیه برنامه موشکی ایران وضع کرد.» به نظر می‌رسد که حضور در لباس پلیس خوب برای مکرون کافی نیست و فرانسه با اظهارنظرهای گاه و بیگاه خود علیه توان نظامی ایران آتش بیار معرکه شده است.

خبر

صبح نو

رهبر انقلاب: همه دستگاه‌ها

با سرعت و همه توان به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند
در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین‌لرزه در غرب کشور که به جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیز انجامید، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران، تأکید کردند: همه دستگاه‌های لشکری و کشوری با همه همت و امکانات به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند.متن پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
با تأسف و اندوه فراوان خبر زمین‌لرزه در غرب کشور را که به جان‌باختن جمعی از هم‌میهنان عزیز و زخمی شدن جمعی بیشتر انجامیده و خسارات بسیاری پدید آورده است، دریافت کردم. وظیفه مسوولان آن است که در همین اولین ساعات با همه همّت و توان به یاری آسیب‌دیدگان به‌ویژه در زیر آوار ماندگان بشتابند و با بهره‌گیری سریع از همه امکانات موجود، از افزایش تلفات جلوگیری کنند. ارتش و سپاه و بسیج، با نظم و سرعت به آوار برداری و انتقال مجروحان کمک کنند و دستگاه‌های دولتی چه نظامی و چه غیر نظامی همه توان خود را برای یاری آسیب‌دیده‌ها و خانواده‌های آنان به صحنه آورند. اینجانب از اعماق دل، این حادثه تلخ و مصیبت‌بار را به ملّت ایران بخصوص به مردم عزیز استان کرمانشاه و به‌ویژه به خانواده‌های مصیبت‌زده تسلیت عرض می‌کنم و متضرعانه از خداوند متعال می‌خواهم که این محنت و رنج را مایه جلب رحمت و فضل خود قرار دهد و بر صبر و پایداری و مقاومت ملّت عزیزمان بیفزاید. از همه کسانی‌که می‌توانند به نحوی در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند، درخواست می‌کنم که به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند.
والسلام علیکم و رحمه‌الله
سیّد علی خامنه‌ای/۲۲ آبان ۱۳۹۶»

 

 

captcha
شماره‌های پیشین