354
چهارشنبه، ۱۷ آبان ۱۳۹۶
2
رهبر انقلاب در کلاس درس خارج فقه:

«اربعین» نماد شکوه پیروان اهل‌بیت است

یک سال از ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات گذشت

بررسی مصادیق «رجل سیاسی» روی میز شورای نگهبان

رییس جمهوری در ایران از میان رجال سیاسی و مذهبی انتخاب می‌شود و این یکی از اصول قانون اساسی است؛ اما با گذشت 12دوره از انتخابات ریاست جمهوری، هنوز تعریف مشخص و شفافی برای این مفهوم وجود نداشته تا اینکه حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در 24 مهر 95 دقیقاً 6 ماه قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم، سیاست‌های کلی انتخابات را خطاب به روسای قوا ابلاغ کردند و امیدهایی به یافتن راه حل برای رهایی از معضلات برخی امورهای انتخاباتی از جمله ثبت نام‌های بی رویه و بی سر وسامان در ستاد انتخابات کشور پیدا شود.

خبر

صبح نو

رهبر انقلاب در کلاس درس خارج فقه:

«اربعین» نماد شکوه پیروان اهل‌بیت است

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در جلسه درس خارج فقه فرمودند: الحمدلله جوان های ما راه را پیدا کردند و میلیون‌ها نفر از مردم ما و مردم غیر ما، مردم عراق و دیگران، در این راه حرکت می‌کنند. این هم یکی از حوادث بسیار برجسته‌ای است که خدای متعال منت گذاشته بر ما و این حادثه را برای ما خلق کرده است، این شد یک نماد.
ایشان افزودند: همیشه اربعین پیاده‌روی بود اما این حرکت عظیم که یک نماد بسیار زیبا و پرشکوهی از حضور پیروان اهل‌بیت و علاقه مندان به اهل‌بیت هست؛ این نبود، ما این را نداشتیم، این را خدای متعال در اختیار ما گذاشت، خدا را بایستی شاکر باشیم.

captcha
شماره‌های پیشین