354
چهارشنبه، ۱۷ آبان ۱۳۹۶
17

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام امید مهدی‌نژاد

  واکنش  
در پی اظهارات وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا که ابراز داشت: حشد الشعبی باید از صحنه نبرد در عراق کنار رود، جمعیت میلیونی زائران اربعین بدون اظهار نظر خاصی به راهپیمایی خود ادامه دادند. به گزارش اغلب پایگاه‌های خبری، راهپیمایان بدون اینکه با صدای شیشکی یا صداهای مشابه واکنش واقعی خود را ابراز کنند، صرفاً با ادامه پیمودن مسیر، واکنش مردمی مناسب به اظهارات وزیر خارجه فوق‌الذکر را به منصه ظهور رساندند.

  دستکش
مسوولان روابط عمومی یک شرکت هواپیمایی در واکنش به پیدا شدن دستکش در غذای سروشده در یکی از پروازهای این شرکت، بر چیزهای جالبی تاکید کردند. مسوولان روابط عمومی این شرکت که نخواستند نام‌شان فاش شود، با تاکید بر اهمیت نظافت، پیدا شدن دستکش در غذای یکی از پروازهای این شرکت را نشانه‌ای بر رعایت نظافت در این شرکت دانستند. این مسوولان اعلام کردند اگر دستکش در غذا نبود، معلوم بود آشپزها بدون دستکش و احتمالاً با دست نشسته غذاها را تهیه می‌کنند، اما اکنون معلوم است که با دستکش طبخ کرده‌اند. این مسوولان در پایان بار دیگر تاکید کردند.

  گنجایی
نرگس آبیار، کارگردان فیلم سینمایی نفس که امسال به عنوان نماینده سینمای ایران در جشن اسکار حضور دارد، در گفت وگو با رویترز، دونالد ترامپ را به تماشای فیلم نفس دعوت کرد. وی در پاسخ خبرنگار رویترز که از وی پرسید: شما به این قائل نیستید که یک چیزی بگویید که بگنجد؟ گفت: خیر.

captcha
شماره‌های پیشین