353
دوشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۶
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام امید مهدی‌نژاد

  پول  
ملکه الیزابت خوشحالی خود را ابراز کرد. در پی انتشار خبر دو و نیم برابر شدن واردات ایران از انگلستان در دوره پس از برجام، ملکه الیزابت بدون آنکه به روی خودش بیاورد، ابراز خوشحالی کرد. وی در پاسخ پرسش خبرنگاری که از وی پرسید: علیاحضرت ملکه چرا خوشحال هستند؟ گفت: هیچی، همینطوری. گفتنی است دونالد ترامپ رییس‌جمهور ایالات متحده نیز به مقامات فرانسوی و انگلیسی گفته بود تا می‌توانند از ایران پول دربیاورند.

 تعجب  
در پی انتشار فهرست جدید شرکت‌ها و افرادی که توسط آمریکا و در راستای اجرای قانون کاتسا مورد تحریم قرار گرفته‌اند، یک مؤسسه حقوقی - سیاسی - نظامی - و غیره آمریکایی، با بیان اینکه این فهرست ناقص است و لازم است اشخاص و سازمان‌های دیگری به آن اضافه شوند، از طراحان فهرست انتقاد کرد. به گفته پایگاه‌های خبری، در این انتقاد آمده است: از طراحان فهرست می‌پرسیم، آقایان یحیی رحیم صفوی جزو فهرست باشد و محسن رضایی نباشد؟ صرفاً چون دوبار در انتخابات شرکت کرد؟ چگونه ممکن است پرویز فتاح و رستم قاسمی باشند، اما سیدجواد هاشمی نباشد؟ آیا شما از نقش سینما و تلویزیون در قضیه فلان غافلید؟ این واقعاً خیلی بد است.
گفتنی است در فهرست فوق‌الذکر تقریباً کسی نیست که باشد و ریش داشته باشد و نباشد و همین تعجب بسیاری از همگان را برانگیخته است.

captcha
شماره‌های پیشین