353
دوشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۶
11
رییس‌مرکزسیمای‌استان‌هادرگفت‌وگوبا«صبح‌نو»:

«سنجرخان»و«شیرعلی‌مردان‌خان»الف‌ویژه‌می‌شوند

آقای سیدعباس فاطمی، رییس مرکزسیمای استان‌های رسانه ملی، از عملکرد این مرکز و تولیدات آتی آن خبر داد.

خبر

صبح نو

خبر

فصل‌دوم«لیسانسه‌ها»ازچهارم‌آذر
سریال «لیسانسه‌ها» به کارگردانی آقای سروش صحت از چهار آذرماه از شبکه سه سیما پخش می‌شود.به گزارش فارس، فصل سوم این سریال با نام «فوق لیسانه‌ها» برای سال آینده تولید خواهد شد که در ادامه فصل یک و دو است.تصویربرداری فصل نخست سریال «لیسانسه‌ها» در ۲۸ قسمت در لوکیشن‌های مختلفی در غرب و جنوب تهران از جمله میدان قزوین، میرداماد، پردیس زندگی‌، معین مال، آموزشگاهی در غرب تهران، سعادت آباد، پارک شقایق، جلال‌آل‌احمد، تهرانسر، بیمارستان فرهیختگان، بیمارستان طالقانی، سیمین بولیوارو… انجام شد و فصل جدید از این سریال تا قسمت 60 ادامه دارد.
سروش صحت در این مجموعه طنز و مفرح با زبان متفاوتی به نقد و بررسی معضلات اجتماعی به خصوص در احوالات جوانان پرداخته و قرار است در فصل دوم قصه نیز با محوریت شخصیت‌ها و اتفاقات اطراف زندگی آنها پیگیری شود.بازیگران سریال «لیسانسه‌ها» عبارتند از آقایان وخانم‌ها امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا، امیر کاظمی، متین ستوده، رؤیا میرعلمی، کاظم سیاحی، سیاوش چراغی‌پور، عزت‌الله مهرآوران و با هنرمندی: خانم‌ها و آقایان بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، مهران رجبی، نیلوفر شهیدی، آیدا نامجو و آتنه فقیه نصیری.

۸سریال‌مختص‌نوجوانان‌درراه‌تولید
هشت سریال مختص نوجوانان در حال ساخت و تولید است که در آینده به پخش تلویزیون می‌رسند.به گزارش صبا، آقای مرتضی میرباقری، معاون سیمای رسانه ملی در برنامه «اقیانوس آرام» که از کربلا پخش می‌شود گفت: به‌زودی سریال‌های ویژه نوجوانان روی آنتن شبکه‌های سراسری خواهد رفت.میرباقری که مهمان این برنامه بود در ابتدای صحبت خود با اشاره به اهمیت کار و برنامه‌ریزی برای نوجوانان توضیح داد: اگرچه ما امروز در مورد نوجوان صحبت می‌کنیم، ولی باید توجه داشته باشیم که نوجوان سال ۱۳۹۶ با نوجوان سال ۱۳۵۷ خیلی متفاوت است و نمی‌توان همان راهکارهایی را که در ۴۰ سال گذشته انجام می‌دادیم امروز اجرا کرد.
دکتر سید مرتضی میرباقری، تربیت مطلوب را تربیتی خواند که در کنار متوقع بودن فرزند، روحیه پاسخگویی را نیز به او یاد دهد و برنامه‌سازی مطلوب در رسانه باید هر دو ویژگی مهم نوجوانان را همپای هم رشد و نمو دهد.
 وی با اشاره به قالب‌های برنامه‌سازی تلویزیون برای نوجوانان در سال‌های اخیر گفت: امروز بیشتر برنامه‌هایی که برای نوجوانان ساخته می‌شوند، برنامه‌های ترکیبی و گفت‌وگو محورند که می‌بایست با لحاظ کردن بودجه‌های مناسب، به سمت تولید برنامه در قالب‌های تلویزیونی دیگر نیز حرکت کرد. البته اکنون هشت سریال مختص نوجوانان در حال ساخت و تولید است که ان‌شاالله در آینده به پخش تلویزیون می‌رسند.

مدیرطرح‌وبرنامه‌شبکه‌سه‌سیمامنصوب‌شد
مدیر شبکه سه سیما در حکمی آقای جمشید صادقی را به سمت مدیر طرح و برنامه شبکه سه سیما منصوب کرد.به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما، آقای علی اصغر پورمحمدی مدیر شبکه سه سیما حکم مدیر جدید طرح و برنامه این شبکه را ابلاغ کرد.
در این حکم که به امضای پورمحمدی رسیده آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجربه‌های ارزشمند شما در امور رسانه، به سمت مدیریت طرح و برنامه شبکه سه سیما منصوب می‌شوید. امید است در پناه خداوند بزرگ و همدلی همکاران مؤمن و متعهد، در انجام این مسوولیت الهی، موفق و سرافراز باشید.»
پورمحمدی همچنین از زحمات و تلاش‌های آقایان جعفر عبدالملکی و محمودرضا منتظری تشکر کرد. محمود رضا منتظری حدود چند ماه است که بازنشسته شده و بعد از او جعفر عبدالملکی که قائم مقام مدیر شبکه سه سیماست، همزمان سرپرستی طرح و برنامه شبکه سه را برعهده داشت.

پخش‌کننده‌خارجی«صفر تا سکو»مشخص‌شد
پخش جهانی «صفر تا سکو» به شرکت بولدرکریک رسید.به گزارش مهر، «صفر تا سکو» قصه خواهران منصوریان که با تمام مشکلات و سختی‌هایی که با آنها دست و پنجه نرم کردند در نهایت با تلاش، اراده و پشتکار غیر قابل باور توانستند صاحب مدال طلای جهانی در رشته ورزشی ووشو باشند.خانم منیژه حکمت -که مسوولیت پخش این فیلم را در ایران به عهده دارد- گفت: پخش جهانی این فیلم همزمان با اکران عمومی‌اش می‌تواند زاویه‌ای دیگر از ورزش بانوان در ایران را به دید جهانیان برساند. این فیلم یک نیاز برای نسل جوان و خانواده‌هایی است که گفت‌وگو و ارتباط نزدیکی بین آنها و فرزندان جوانشان نیست.
خانم طهورا ابوالقاسمی، یکی از تهیه‌کنندگان فیلم «صفر تا سکو» درباره بستن قرارداد با یک شرکت خارجی اظهار کرد: ما بعد از مذاکرات با شرکت بولدرکریک برای قرارداد پخش تلویزیونی خارجی موافقت کردیم. وی ادامه داد: طبق قرارداد بولدرکریک با ما، فیلم در آسیا، اروپا و آمریکا به‌جز روسیه پخش تلویزیونی خواهد داشت.

 

captcha
شماره‌های پیشین