352
دوشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۶
11
درگفت‌وگوی«صبح‌نو»با جهانگیرکوثری مطرح‌شد

ممنوع‌التصویری،پدر،دختر وباقی‌ماجرا

دو روز پیش خبری به نقل از آقای جهانگیر کوثری، تهیه‌کننده سینما و پدر خانم باران کوثری مبنی‌بر ممنوع‌التصویری خود و فرزندش منتشر شد که حاشیه‌هایی به همراه داشت.

خبر

صبح نو

خبر

«رنج پنهان»به‌تهران‌قدیم‌رسید
تهیه‌کننده سریال «رنج پنهان» به کارگردانی آقای بیژن میرباقری از پیشرفت ۲۰ درصدی این سریال در منطقه خاوران خبر داد.آقای رضا جودی تهیه‌کننده سریال «رنج پنهان» گفت: تا فردا در منطقه خاوران هستیم و سکانس‌های داخلی و خارجی را تصویربرداری خواهیم کرد. این سکانس‌ها مربوط به تهران قدیم است که به‌دلیل عدم بازسازی لوکیشن به‌دلیل مسائل مالی در این لوکیشن‌ها ضبط می‌شود. محمودیه و خاورشهر تهران از دیگر لوکیشن‌های این سریال بودند. این تهیه‌کننده همچنین افزود: آن‌طور که از قبل برنامه‌ریزی شده است، رنج پنهان دهه فجر امسال از یکی از شبکه‌های سیما پخش خواهد شد. آقایان و خانم‌ها کاوه خداشناس، قطب‌الدین صادقی، اتابک نادری، فرشید زارعی فرد، سمیرا حسینی، آزاده سدیری، نسرین نکیسا، رؤیا اسکندانی، کریم امینی، علی غلامی، مهدی سقا، مهربانو باطبی، سونیا اسماعیلی، جواد زیتونی، فرهاد روشن، مهران میرزایی، علی شجاع، مهرزاد حسینی، پانته‌آ میرفصیحی از بازیگران این سریال هستند.«رنج پنهان» در بیست قسمت چهل و پنج دقیقه‌ای تولید و برای پخش در ایام دهه فجر آماده پخش می‌شود.

۲خواننده «تاریکی‌شب،روشنایی‌روز» رامی‌خوانند
آقایان هادی فیض‌آبادی و علی مینوسپهر به‌عنوان خواننده تیتراژ پایانی سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» انتخاب شدند.سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی آقای حجت قاسم‌زاده اصل از سوم آذر ماه از شبکه یک سیما به‌صورت شبانه پخش می‌شود. تدوین سریال به‌طور کامل انجام شده و سریال در قالب 22 قسمت در حال صداگذاری و ترکیب رنگ‌ها است.به گزارش فارس، فاز دوم سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم‌زاده اصل و تهیه‌کنندگی مجید‌رضا بالا که مردادماه کلید خورد، خانه‌ای واقع در خیابان ایتالیا و شهرک سینمایی دفاع مقدس از لوکیشن‌های این سریال هستند. همچنین مناطق بازسازی‌شده در تهران که یادآور دهه 50 است، از دیگر لوکیشن‌های این سریال بود. تصویربرداری فاز نخست این سریال نیمه دی‌ماه سال گذشته به پایان رسید و تولید زمان گذشته که مربوط به دهه 50 است به‌دلیل کمبود بودجه به زمانی دیگر موکول شد.آقایان و خانم‌ها فرهاد قائمیان در نقش بهنام طریقت خیر مدرسه‌ساز، مائده طهماسبی اکرم، بهرام ابراهیمی محمد، بهاران بنی‌احمدی فرشته و... در این سریال نقش‌آفرینی می‌کنند.

معاون سیما به کربلا رفت
آقای مرتضی میرباقری معاون سیما با حضور در استودیوی برنامه «مخاطب خاص» مستقر در کربلا از روند تولید و پخش این برنامه در اربعین حسینی باخبر شد.به گزارش مهر، مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی در بازدید از استودیو برنامه تلویزیونی «مخاطب خاص» مستقر در کربلای معلی ضمن قدردانی و خسته نباشید به عوامل این برنامه گفت: سیدالشهدا و حضرت عباس؟عهم؟سرمایه بی‌نظیر و بی‌بدیل عالم تشیع محسوب می‌شوند و به هر میزانی این سرمایه هنرمندانه در اختیار مردم قرار بگیرد و در کنار بحث‌های معرفتی احساس و عواطف نیز به تصویر کشیده شود می‌تواند بر روح مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان این مرز و بوم ثأثیرگذار باشد، ما نیز در رسانه ملی باید از این ظرفیت عظیم استفاده کنیم.میرباقری با تاکید بر لزوم تولید برنامه «مخاطب خاص» اظهار کرد: برنامه تلویزیونی «مخاطب خاص» طی دو سال اخیر عمود و نخ تسبیح برنامه‌های معرفتی و مذهبی بوده است که از استودیو کربلا پخش می‌شود.میرباقری از ادامه برنامه «مخاطب خاص» بعد از اربعین خبر داد و اعلام کرد: برنامه «مخاطب خاص» طبق روال پیشین، پخش هفتگی خودش را خواهد داشت و باید تدبیری اندیشیده شود که مردم در ماه‌هایی مانند ماه مبارک رمضان و سایر مناسبت‌های ویژه معرفتی نیز از این برنامه و استودیو مستقر در کربلای معلی استفاده کنند.

علی‌رضاقربانی‌درمستنداربعین‌می‌خواند
آقای حمید مجتهدی یکی از کارگردانان مستند «ایران» روایتگر حماسه پیاده‌روی اربعین می‌شود که پیش‌بینی می‌شود تدوین و تولید آن تا پایان سال طول بکشد.به گزارش مهر، حمید مجتهدی مستندساز به سفارش و حمایت بسیج رسانه ملی اثری درباره حماسه زائران پیاده اربعین می‌سازد و قرار است آن را در فضایی ادبی و شاعرانه تهیه کند. تدوین این مستند تا پایان امسال به طول می‌انجامد و پخش آن به سال آینده موکول خواهد شد.ضمناً آقای علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی قطعه‌ای را برای این مستند در نظر گرفته است.
حمید مجتهدی مدرک کارشناسی خود را در رشته سینماتوگرافی و عکاسی از ریجنت کالج دانشگاه لندن دریافت کرده است. وی همچنین تخصص فیلمبرداری، نورپردازی و فیلمبرداری هوایی از دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس (یو سی آل ای) آمریکا دارد.

 

captcha
شماره‌های پیشین