351
یکشنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۶
1
زنگ ملی مبارزه با استکبار در ایران نواخته شد

هر دانش آموز یک سپاهی

13 آبان، نماد مبارزه و خروش دانش‌آموزان در برابر زیاده‌خواهی آمریکاست، روزی که تعدادی از دانش‌آموزان به درجه رفیع شهادت نائل شده و تعدادی از آنان زخمی شدند، روزی که «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» و «روز دانش‌آموز» نام گرفت و زنگ ملی مبارزه با استکبار، در تهران و همزمان در سراسر کشور با حضور جمعی از مسوولان نواخته شد.

چرا اماکن مقدس در سرزمین‌های بد آب و هوا قرار دارند؟

اربعین؛ فضای خاطره و یادآوری، تلألؤ تمدنی دیگر

معنازدایی همزمان از اربعین و علم

لایحه نظام رسانه‌ای برای بررسی بیشتر به کمیسیون فرهنگی دولت رفت

گام نخست شفافیت رسانه‌ای

لایحه تشکیل نظام رسانه‌ای برای بررسی بیشتر به کمیسیون فرهنگی دولت ارجاع داده شد.

پدیده جدید دنیای اسباب بازی‌ها چطور به دست کودکان ایرانی می‌رسد

آدمک‌ها علیه اسپینرها

این روزها در مغازه‌های اسباب‌بازی فروشی و حتی فروشگاه‌های فروش وسایل کامپیوتر، جعبه‌های کوچک و بزرگ زیادی دیده می‌شوند؛ جعبه‌هایی که به‌عنوان یک اسباب‌بازی شناخته می‌شوند. روی جعبه این بازی‌ها عکس‌های متنوعی از یک شهر، یک وسیله نقلیه با شکل و شمایلی دیگر نشان داده شده است. این وسایل این روزها به‌شدت بین کودکان و جوانان طرفدار پیداکرده است. آن قدر که دیگر می‌شود به جای اسپینرها، آدمک‌ها را در دست کودکان دید؛ اما این موج جدید از کجا آمده است؟

«سندرم ناسپاسی» در مدیریت ملی

آیا نفت عامل بدبختی کشور است؟

گفت و گو با مالک جناب خان درباره برگشت مجدد به خندوانه

به نتیجه می‌رسیم

شاید آن روز که جناب خان با سریال «کوچه مروارید» پا در دنیای تصویر گذاشت، کسی فکرش را هم نمی کرد که این عروسک بتواند تا این حد خبرساز شود و برنامه‌ای مثل خندوانه را تحت الشعاع خود قرار دهد. ورود جناب خان در خندوانه که ابتدا شاید برای برنامه‌ای با آن قالب جای تعجب داشت، باعث شد تا این عروسک به واسطه دیالوگ‌ها، رفتار و شیوه حضورش، به شخصیتی مبدل شود که نقش جالب توجهی را در خندوانه، برای جذب مخاطب به عهده بگیرد.

سرمقاله

انقلاب سوم

نخست‌وزیر لبنان در اقدامی مشکوک استعفا داد

سقوط سعود الحریری

سعد الحریری، نخست‌وزیر47 ساله لبنان در حالی روز گذشته استعفایش را در عربستان اعلام کرد که سخنانی اتهام‌آمیز علیه ایران و حزب‌الله بیان کرد. هر چند رسانه‌های سعودی تلاش دارند تا با موج رسانه‌ای خود افکار عمومی را از شکست سعودی‌ها در عراق، سوریه و یمن به دیگر موضوعات منحرف کنند اما نمی‌توان ایجاد فتنه جدید تکفیری وهابی در منطقه را نادیده گرفت چرا که سعودی‌ها این‌بار قلب مقاومت اسلامی در لبنان را نشانه رفته و اتهاماتی از زبان سعد الحریری به‌سوی حزب‌الله لبنان روانه ساخته‌اند.

شماره‌های پیشین