350
شنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۶
11
«کیهان‌ملکی»بازیگرسینماوتلویزیون‌در گفت‌وگو با«صبح‌نو»

به‌جای‌برجام،به‌وعده‌هاعمل‌کنیم

آقای کیهان ملکی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره اوضاع تلویزیون و برخی حواشی اخیرش در فضای مجازی گفت.

خبر

صبح نو

خبر

«خندوانه»نوروز97می‌آید
مدیر شبکه نسیم اعلام کرد که بنا به درخواست تیم «خندوانه» این برنامه نوروز ۹۷ روی آنتن می‌رود. آقای محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم، درباره زمان پخش برنامه «خندوانه» به مهر گفت: ما تصمیم گرفتیم فاصله زمانی‌ای را که تیم به آن نیاز داشت به آنها بدهیم چون اواخر فصل چهارم فشار زیادی روی تیم برنامه بود و در هفته پنج شب برنامه داشتیم.وی ادامه داد: تولید چنین برنامه‌هایی سخت است و تیم به تدریج دچار فرسایش خواهد شد.
ترجیح این بود که تیم برنامه چند ماهی استراحت داشته باشد تا با ایده‌ها و طرح‌های جدیدی، فصل بعدی را آغاز کند.مدیر شبکه نسیم عنوان کرد: بنابراین ما زمان لازم را به آنها می‌دهیم تا از نوروز ۹۷ برنامه روی آنتن برود.
اکنون هم در حال مذاکره با جناب خان هستند و در برنامه «خندوانه» از این شخصیت بهره برداری خواهد شد. وی در پایان گفت: اتفاقات جدیدی در برنامه رخ می‌دهد و فراخوانی هم برای خنداننده‌شو ارائه شده است.

سری‌جدید«باغ‌ملی»ازابتدای‌ربیع‌الاول
مدیر شبکه دو سیما از آغاز پخش سری جدید برنامه باغ ملی از ابتدای ماه ربیع‌الاول خبر داد.آقای محمدرضا جعفری‌جلوه، به فارس گفت: خوشبختانه برنامه باغ ملی با استقبال خوب مخاطبان در سری قبلی مواجه شد و با توکل بر خدا، سری جدید این برنامه از ابتدای ماه ربیع‌الاول پخش خواهد شد.
وی ادامه داد: توقف برنامه باغ ملی به دلیل فرارسیدن ماه محرم و صفر بود و در برنامه جدید ما شاهد تغییراتی در دکور و فضای برنامه خواهیم بود که بخشی از آن با حضور استعدادهای کشف شده از سایر استان‌هاست.
جعفری جلوه تاکید کرد: ما در سری قبل استعدادهای خوبی در حوزه‌های گوناگون در سراسر کشور کشف کردیم و این افراد در سری جدید برنامه باغ ملی حضور خواهند داشت و برگزیدگان از طریق آرای مردمی انتخاب خواهند شد. برنامه باغ ملی به تهیه‌کنندگی آقای احسان ارغوانی و آقای اجرای پدرام کریمی، از شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش می‌شد.

پخش‌فصل‌دوم«۵۷»ازشبکه‌پنج
فصل دوم برنامه تلویزیونی ۵۷ با عنوان «انقلابی دیگر...» و به مناسبت تسخیر لانه جاسوسی روی آنتن می‌رود.مجله تلویزیونی 57 برنامه‌ای است برای کسانی که تمایل دارند در‌باره تاریخ معاصر ایران و اندیشه انقلاب اسلامی بیشتر بدانند.
در این برنامه، آقای نادرطالب‌زاده و مهمانانش به روایت‌های گزیده‌ای در این‌باره می‌پردازند. در فصل دوم این برنامه تلویزیونی ویژه‌نامه‌ای برای سالگرد تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 تدارک دیده شده که با عنوان «انقلابی دیگر...» روی آنتن می‌رود.
در قسمت دوم این فصل از برنامه 57، به بازخوانی اسناد محرمانه به‌دست آمده از سفارت وقت آمریکا(لانه جاسوسی) در گفت‌وگو با آقای حسین شیخ‌الاسلام از دانشجویان تسخیر‌کننده لانه و مشاور کنونی وزیر امور خارجه و بررسی عمق مداخله ایالات متحده در امور داخلی ایران، پرداخته می‌شود. این قسمت ساعت 20 شنبه 13 آبان روی آنتن می‌رود.

«لانه عنکبوت»به‌روایت‌شبکه‌چهار
به مناسبت 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش‌آموز، مستند «لانه عنکبوت» از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما 13‌آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام؟ره؟ و روز مبارزه با استکبار جهانی نام گرفته است، به همین مناسبت گروه سیاسی شبکه چهار سیما، مستند 30دقیقه‌ای«لانه عنکبوت» را به تهیه‌کنندگی آقای سهراب فاضلیان آماده پخش کرده است.
پرداختن به فیلم ضد ایرانی «‌آرگو» ساخته بن‌افلک، که در آن  به شرح وقایع خروج 6نفر از کارمندان سابق سفارت آمریکا از ایران می‌پردازد، از بخش‌های جذاب این مستند تلویزیونی است.روز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده، یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به‌عنوان روزی به‌یادماندنی به ثبت رسانده است.
تبعید امام خمینی؟ره؟ به ترکیه در 13 آبان 1343، 13 آبان 1357 که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 عنوان این سه واقعه تاریخی است.
«‌لانه عنکبوت» شنبه 13 آبان ساعت 22 روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

 

captcha
شماره‌های پیشین