349
چهارشنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۶
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام امید مهدی‌نژاد

 ضایعه  
در پی ضایعه جانگداز درگذشت گربه یکی از هنرپیشه‌های سینمای ایران، موجی از مسائل مختلف فضای مجازی را دربر گرفت.
این هنرپیشه که از مرگ گربه خود بسیار اندوهگین بود در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام به اظهار ناراحتی و اندوه پرداخت و از گربه متوفی با عباراتی چون مامان جان، تنها دلخوشی و عسلم یاد کرد و در پایان از خداوند منان خواست تا هرچه زودتر او را به نزد گربه درگذشته خود ببرد. این اظهار اندوه موجی از همدردی، اندوهگینی، حیوان‌دوستی، نگرانی، خنده تلخ، توصیه به ازدواج، مسخره‌بازی و چیزهای دیگر را در فضای مجازی موجب شد که بعضی خوب و بعضی حقیقتاً ضایع بود. عینستاغرام ضمن تسلیت به‌مناسبت این ضایعه جانگداز به جامعه هنری ایران و کلیه هنردوستان و گربه‌دوستان ایرانی، برای آن عزیز از دست رفته آرامش روح و غفران الهی و برای کلیه بازماندگان صبر و اجر طلب می‌کند.
لازم به ذکر است عکس تزئینی بوده و گربه حاضر در تصویر، گربه یکی دیگر از هنرپیشگان سینمای ایران است که خوشبختانه هنوز در قید حیات می‌باشد.

  گزینه  
وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا بار دیگر صحبت کرد.
وی که با خبرنگاران گفت‌وگو می‌کرد طی صحبت خود گفت: هدف ما تغییر حکومت ایران است. در پی این اظهارات، یک منبع آگاه با اشاره به اینکه شخص عاقل از یک سوراغ دوبار گزیده نمی‌شود، گفت: واقعاً شخص عاقل این‌طور است. وی افزود: آمریکایی‌ها سال‌ها تلاش کردند تا ایده دشمنی در لباس دوستی را اجرایی کنند و در آستانه موفقیت بودند که اینها آمدند و با ششلول وسط صحنه پریدند. این منبع آگاه در پایان گفت: واقعاً که.

captcha
شماره‌های پیشین