348
سه شنبه، ۰۹ آبان ۱۳۹۶
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام امید مهدی‌نژاد

 مفقوده  
کشف حلقه مفقوده داروین به تیتر اول خبرگزاری‌های دنیا تبدیل شد. به گزارش خبرگزاری‌های دنیا، کشف یک دبه چهار لیتری هوشمند در حفاری‌های دانشمندان در تپه‌های آلاکوندا، می‌تواند فرضیه دوم داروین را مبنی بر اینکه بشریت در ابتدا  دبه بوده، به اثبات برساند.
 گفتنی است فرضیه مشهور داروین که بر اساس آن انسان از نسل میمون دانسته می‌شود، فرضیه اول داروین است، اما داروین در اواخر عمر خود فرضیه دیگری مطرح کرد که بر اساس آن، انسان از نسل دبه چهار یا شش لیتری دانسته می‌شود. طی دهه‌های اخیر، دانشمندان بسیاری تلاش کردند فرضیه دوم داروین را اثبات کنند، اما مدام به در بسته خورده و موجبات خنده سایرین را فراهم می‌کردند؛ اما اینک و پس از گذشت سال‌ها از درگذشت داروین، با کشف این دبه هوشمند که حلقه مفقوده میان دبه‌های ثانویه و انسان اولیه است، شاهدی علمی بر صحت فرضیه دوم داروین پیدا شده است. این دبه مرزهای علم و دانش را به شدت جابه‌جا کرده است.

 فرمان
آمار قربانیان آزار جنسی بوش پدر افزایش یافت.
 به گزارش پایگاه‌های خبری، در پی افشاگری یکی از بازیگران هالیوود مبنی بر انجام شدن آزار جنسی توسط جرج بوش پدر بر روی وی، یک بازیگر زن دیگر نیز با اعلام اینکه توسط بوش پدر مورد آزار جنسی قرار گرفته است، به بیان جزئیات این امر پرداخت. این آزارها در حالی صورت گرفته است که بوش پدر از فرط کهولت سن رو به موت است، اما با این‌حال دست از این بی‌ناموس‌بازی‌ها برنداشته است. آگاهان معتقدند بوش پدر اگر با همین فرمان پیش برود، واقعاً خیلی ضایع است.

 

captcha
شماره‌های پیشین