348
سه شنبه، ۰۹ آبان ۱۳۹۶
11
«حسین دهباشی»درگفت‌وگوبا«صبح‌نو»:

سرافراز، مثل احمدی‌نژاد حیف‌شد

آقای «حسین دهباشی» کارشناس رسانه و سازنده فیلم تبلیغاتی آقای حسن روحانی در انتخابات سال92 در غرفه «صبح‌نو» در نمایشگاه مطبوعات حاضرشد.

خبر

صبح نو

خبر

 درستکار: ممنوع‌التصویری‌ام رفع شد
آقای علی درستکار مجری تلویزیون درباره اجرای دوباره برنامه «این شب‌ها» گفته که دوباره آن را در شبکه یک سیما و همزمان با ایام اربعین روی آنتن می‌برد. درستکار به مهر گفت: روز گذشته از طرف حجت‌الاسلام حسن رحیم‌زاده، مدیر گروه معارف شبکه یک سیما به من اعلام شد که ممنوع‌التصویری من رفع شده است و می‌توانم برنامه «این شب‌ها» را دوباره روی آنتن ببرم. وی ادامه داد: این برنامه از هفته دیگر آغاز می‌شود و چند شب در هفته به مناسبت ایام پایانی ماه صفر روی آنتن می‌رود.درستکار در پاسخ به پرسشی درباره اینکه چرا کارشناسان این برنامه که به عنوان یکی از معدود برنامه‌های معارفی و مناسبتی خوب تلویزیون شناخته می‌شود، گاهی به تکرار می‌رسند؟ بیان کرد: اگر شما کارشناس جدید می‌شناسید که شرایط حضور در رسانه‌ای مثل تلویزیون را داشته باشد، معرفی کنید. ما تا آنجایی که می دانم تعصبی نداریم جز محدودیت‌هایی که به‌صورت متعارف در رادیو و تلویزیون کشور بوده است و تعصب متفاوتی در گروه معارف سیما وجود ندارد. درستکار در پایان اظهار کرد: گاهی بعضی از کارشناسان ادبیات یا چهره متناسب برای تلویزیون ندارند  یا ممکن است سخنران خوبی باشند اما پاسخ‌دهنده خوبی برای پرسش‌هایی که مطرح می‌شوند، نباشند. ممکن است بعضی از کارشناسان هم باشند که خودشان به تلویزیون نمی‌آیند یا از حضور در برنامه زنده امتناع می‌کنند، بنابراین دلایل مختلفی می‌تواند وجود داشته باشد.

«مخاطب خاص» اربعین می‌آید
برنامه تلویزیونی «مخاطب خاص» در ایام اربعین، هر شب از کربلای معلی و از قاب شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.همزمان با فرارسیدن ایام اربعین حسینی، برنامه تلویزیونی«مخاطب خاص» به‌مدت ۱۰ شب، زنده و مستقیم از کربلای معلی و از قاب شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.اجرای این برنامه را آقای رسالت بوذری برعهده دارد و هرشب علاوه بر کارشناسان نام آشنای مذهبی، هنرمندان، نویسندگان، مداحان و چهره‌های آیینی نیز در این برنامه حضور پیدا می‌کنند. علاوه‌بر این، بینندگان می‌توانند در پویش «کربلا نرفته‌ها» نیز شرکت کنند. برای شرکت در این پویش، تنها کافی است نام و نام خانوادگی فرد یا افرادی که به زیارت کربلا نرفته‌اند به شماره پیامک ۳۰۰۰۱۴۴۴ ارسال شود.«مخاطب خاص» محصول مشترک گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سوم سیما به تهیه کنندگی سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که از کربلای معلی تقدیم عاشقان اهل بیت؟عهم؟ می‌شود.

مسائل نامزدی تا ازدواج در «محرمانه خانوادگی»
آقای حسین فروتن، کارگردان مجموعه «محرمانه خانوادگی» در گفت‌وگو با روابط عمومی خانه مستند انقلاب اسلامی، از شروع مراحل پس از تولید محرمانه خانوادگی خبر داد.به گزارش فارس، با توجه به استقبال گسترده از فصل اول مستند «محرمانه خانوادگی» تولید فصل دوم این مستند در دستور کار قرار گرفت. فروتن کارگردان این اثر ضمن اعلام این خبر درباره تولید فصل جدید محرمانه خانوادگی گفت: فصل دوم محرمانه خانوادگی مراحل پس تولید را پشت سر می‌گذارد و به‌زودی در 13 قسمت روی آنتن خواهد رفت. آقای محمد جباری سردبیر محرمانه خانوادگی است و آقای ایمان جلیلی، مانند فصل نخست اجرای برنامه را بر عهده دارد.وی درباره تفاوت‌های فصل جدید با فصل قبلی گفت: در فصل دوم چارچوب اصلی برنامه حفظ شده است اما بخش‌ها و فضای برنامه تا حد زیادی تغییر یافته. بر خلاف فصل نخست، دوربین مهمان زوج‌ها نمی‌شود و این زوج‌ها هستند که برای گفت‌وگو به استودیوی «محرمانه خانوادگی» می‌آیند. فروتن اضافه کرد: «محرمانه خانوادگی» به ازدواج و مسائل گریبان‌گیر جوانان در این حوزه می‌پردازد. فصل نخست «محرمانه خانوادگی» از آشنایی تا خواستگاری را مطرح می‌کرد و در فصل دوم به ماجراها، بایدها و نبایدها و خاطرات فاصله نامزدی تا ازدواج پرداخته می‌شود. زوج‌های جوان مهمان برنامه می‌شوند و در برابر دوربین از دوران نامزدی‌شان می‌گویند.

آغازبه‌کار طرح «عطراربعین» در شبکه قرآن سیما
شبکه قرآن و معارف سیما به مناسبت اربعین حسینی طرح «عطر اربعین» را راه‌اندازی کرد.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، پایگاه تلویزیونی شبکه قرآن و معارف سیما به مناسبت اربعین حسینی تحت عنوان «عطر اربعین» با هدف پوشش زنده مراسم پیاده روی اربعین از دوشنبه ۸ آبان در این شبکه آغاز به کار کرد.طرح «عطر اربعین» از ساعت ۶ الی ۲۳ به صورت زنده در زمان‌های مختلف از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود. این برنامه کاری است از گروه اطلاع‌رسانی شبکه به تهیه‌کنندگی آقای محمد تربتی طرقبه که قرار است به‌صورت متناوب از ساعت ۶ الی ۲۳ هر روز اخبار و اطلاعات لازم مراسم پیاده‌روی امسال اربعین حسینی را در اختیار مخاطب قرار دهد.

 

captcha
شماره‌های پیشین